Floating Facebook Widget

AKADEMIA TERAPII NATURALNYCH - WROCŁAW

Akademia Terapii Naturalnych, zajmuje się, organizacją kursów i szkoleń, seminariów oraz treningów z zakresu naturalnych metod wspomagania zdrowia i doskonalenia umysłu. Sięgamy do tradycyjnych metod z dalekiego wschodu i odkryć współczesnej psychologii humanistycznej.

Akademia Terapii Naturalnych powstała w 1996 jako forma doskonalenia absolwentów Studium Edukacji Ekologicznej. Naszą misją jest propagowanie świadomości zdrowego życia i promocji tych wartości, które oferuje nam Matka Natura. Dzięki temu możemy uczestniczyć w ochronie środowiska i czerpać z darów Ziemi. Chcemy pomagać innym ludziom, którzy maja podobną pasje i wierzą w możliwości pozytywnej zmiany, w każdym momencie swojego życia i w każdym wieku. Wierzymy w skuteczny i harmonijny rozwój człowieka przez doskonalenie Ciała, Umysłu i Duszy. Na terenie ośrodka działa od 15 lat Klub Miłośników Reiki, którego spotkania odbywają się systematycznie w każdą środę o godz.18:00.

Zapraszamy do korzystania z gabinetów terapeutycznych Akademii, w których nasi terapeuci udzielają bezpośredniej pomocy wszystkim chorym i potrzebującym. Medycyna naturalna jest naprawdę skuteczna!


Kontakt:
71 355 40 27 atn@atn.edu.pl
Miejscowość: Wrocław
Adres: Starograniczna 28
Strona internetowa: www.atn.edu.pl
Data dodania: 2014-11-08
Data wygaśnięcia: 2020-11-08
Ilosc wyświetleń: 3411
Wszystkie ogłoszenia użytkownika