Floating Facebook Widget

Warsztat Intuicyjny z Kasią Jędrzejczyk


Warsztat Intuicyjny: Wewnętrzne Prowadzenie

Zapraszamy na warsztat Intuicyjny, który oddajemy prowadzeniu wewnętrznemu. Dlaczego intuicyjne wewnętrzne prowadzenie? Przestrzeń wspiera już od jakiegoś czasu energetyczne oczyszczanie, zerowanie blokad z tego życia, poprzednich wcieleń, obciążeń rodowych i odzyskiwanie utraconych aspektów, części osobowości  świadomości nas samych, które od początku stworzenia do dnia dzisiejszego utknęły gdzieś w oddzieleniu od nas poprzez różne traumatyczne zdarzenia, węzły energetyczne, fiksacje programowe itp. 

Wiele osób nie wie jak wyjść z koła karmicznych obciążeń i blokad wielopoziomowych. Blokady na pewne dziedziny życia (finanse, obfitość, praca, kreacja, nasze potomstwo, związki itp.) mogą wynikać nie tylko z naszych przekonań czy działań ale też z działań całego rodu lub podłączenia do zbiorowego umysłu programów systemowych. Pokażemy, jak w prosty sposób ( poprzez wyciszenie się, wyjście z pola działania umysłu zbiorowego i połączenie z własnym źródłem, wiedzą z pól informacji naszych niefizycznych przestrzeni, Matką Ziemią i Energią Kosmiczną) można pracować nad usunięciem przyczyn naszych obaw, blokad, kłopotów i transformować je w naszą moc czyli w uzysk z naszych doświadczeń. Jak rozpoznawać i  uwalniać się z izolacji oddzielających nas od naszych potencjałów wewnątrz i na zewnątrz naszej istoty . Jak przestać  bać się zmian w  życiu, poprzez pracę z czystą bezwarunkową miłością i  przestrzenią serca.
Na podstawie wglądu w obecne wcielenie możesz przypomnieć sobie, uświadomić kim byłaś/byłeś w poprzednim wcieleniu, a dokładniej jakie fiksacje powstałe w tych życiach blokują Cię w dalszym rozwoju , uwolnić się z nich i zapisać uzysk z poprzedniego wcielenia, wyjść z tej formy doświadczania i zamknąć ją, tak aby nie powtarzać w kółko tych samych doświadczeń Osoby, które chcą pracować z relacjami nauczą się jak transformować energie i podnosić wibracje w związkach min. przez wychodzenie z siatki manipulacji w relacjach międzyludzkich i przechodzenie na relacje bez warunkowania .  Osoby szukające partnerki/partnera - jak podnosząc swój potencjał znaleźć odpowiednią osobę. Odkryjemy moc i pierwotną boginię, którą każda kobieta w sobie ma ale nie została aktywowana oraz moc i niezłomnośc męską, którą każdy mężczyzna w sobie wzorcowo posiada lecz mogła zostać zapomniana wraz z zagubieniem samoidentyfikacji własnej istoty.
Wszystko pod hasłem: Miłość, Jedność, Harmonia

Przypomnimy sobie początki naszej wielowymiarowej podróży i na nowo połączymy się ze świadomością naszej istoty , odzyskamy nasz ident i  imię źródłowe. Warsztat intuicyjny ma na celu pracę energetyczną dla każdego, kogo wezwie Dusza, serce czy też istota źródłowa do wyruszenia w drogę wolności ,  prawdy osobistej i samoidentyfikacji . Jedna osoba może przyjść z problemem związkowym inna z finansowym czy zdrowotnym - dla każdej będzie miejsce i czas pracy gdyż jeden problem może wynikać z drugiego a i tak uwalnia się to na co jesteśmy właśnie gotowi w naszym procesie ewolucyjnym. Z wielką miłością i szacunkiem zapraszamy Ciebie na ten warsztat. Jeżeli chcesz odnaleźć prawdziwego/prawdziwą siebie , to miejsce przygotowane jest właśnie dla Ciebie. Nie oferujemy żadnej metody - dajemy narzędzia do pracy nad własną ścieżką wolności. 

Plan warsztatów:
Miejsce: Gdańsk
Organizator: Centrum Rozwoju  Świadomości Gdańsk i Kasia Jędrzejczyk
Telefon Gdańsk: 531 567 531

Opłaty: 329 zł 
Zgłoszenia na mail: info@duchowetrojmiasto.pl 

Termin: 
sobota: 15.09.2018

10:00 Rozpoczęcie warsztatów, część teoretyczna  i omówienie planu pracy 

11:00 Wejście w przestrzeń serca poprzez relaksację i wyjście z dominacji umysłu : praca grupowa: związki, finanse, relacje, praca, zdrowie

12:00 Omówienie symboliki, obrazów, odczuć  13:00 - 14:00 Przerwa obiadowa (obiad we własnym zakresie)

14:00 Drugie wejście w przestrzeń serca i praca grupowa: związki, finanse, relacje, praca, zdrowie

15:00 Omówienie symboliki, obrazów, odczuć

16:15 - Przerwa 16: 45 Trzecie wejście w przestrzeń serca i praca na poziomie ciała mentalnego, Duszy i Źródła 17:15 Omówienie symboliki, obrazów, odczuć

18:00 Zakończenie warsztatów

niedziela 16.09.2018

9:00 Zbiórka na plaży (lub w lesie) i praca z żywiołami (rozpoznanie żywiołów w sobie i swoim życiuoraz praktyczne ich zastosowanie)
11:00 Wejście z przestrzeń serca i praca z aspektem męskim i żeńskim 

12:00 Omówienie symboliki, obrazów, odczuć

13:00 Wejście w przestrzeń serca i praca z Rodem

14:00 Omówienie symboliki, obrazów, odczuć

15:00 Zakonczenie warsztatów.  Rekomendujemy zabrac ze sobą kryształ/kryształy, które mogą być użyte w drugim dniu, podczas pracy z żywiołami.14.09.2018 o godz. 18:00 poprwadzimy warsztat Boska Kobiecość w Tobie 

- czas trwania 3 h
-otwarcie na wewnetrzną Boginie
-uświecenie jej w sobie
-integracja z ciałem, duszą i Duchem
-praca ze Źródłem
-praca z archetypem męskim i
-Boska kobiecość a obfitość w życiu osobistym a związki

Inwestycja: 150 zł


Warsztat prowadzimy w zwiększonym składzie: Kasia Jędrzejczyk i Joanna Karpińska - pozwoli nam to głębiej wejść i transformować energie, które będą się pojawiały na warsztacie czyli mówiąc innymi słowami wytworzyć optymalne pole do wspólnej pracy. Każda z nas ma inne pakiety zdolności metafizycznych, choć nasz wizje są bardzo podobne. 

Kolejne warsztaty planowane są we wrześniu  i listopadzie 2018.

Prowadzące: Kasia Jędrzejczyk - Prowadząca i wspierająca ludzi na ich drodze do odnalezienia własnej istoty źródłowej, samoidentyfikacji i samostanowienia. Bioenergoterapeutka. Od paru lat pracuję z ludźmi w sesjach wspierając ich w wychodzeniu z wewnętrznych i zewnętrznych izolacji oddzielających ich od właściwej wartości istoty i radości istnienia. Pomagam w odzyskiwaniu własnego połączenia ze źródłem co daje możliwość późniejszej samodzielnej pracy w odzyskiwaniu siebie i zrzucaniu wszystkiego co nie jest dla nas wspierające. Informacje zbieram wielowymiarowo..z pola danej istoty, ze źródła ,z wszelkich pól informacji w zależności od zaistniałych potrzeb..poprzez jasnowidzenie..jasnowiedzenie...odczuwanie wibracyjne drugiej istoty polem serca .
Joanna Karpińska   - doradca duchowy, adeptka Huny, wizjonerka, bioenergoterapeutka, terapeutka mentalna. Od lat swobodnie poruszam się w świecie energii widząc i przeczuwając różne energie i wielowymiarowość kosmiczną. Świadomością poruszam się po światach subtelnych widząc je i wyczuwając. W pracy mojej skupiam się na prowadzeniu Siły Wyższej i pracy ze Źródłem.

  • Warsztat Intuicyjny z Kasią Jędrzejczyk
  • Warsztat Intuicyjny z Kasią Jędrzejczyk

Kontakt:
531567531 info@duchowetrojmiasto.pl
Miejscowość: Gdańsk
Data dodania: 2018-06-25
Data wygaśnięcia: 2019-06-25
Ilosc wyświetleń: 457
Wszystkie ogłoszenia użytkownika