Floating Facebook Widget

TURKUSOWY NÓW KSIĘŻYCA - 20.09.2017

TURKUSOWY NÓW KSIĘŻYCA - TELEPATYCZNE SPOTKANIE Z MARIĄ BUCARDI - 20.09.2017 - CZAKRA GARDŁA - PRECYZJA, KOMUNIKACJA, KONCENTRACJA, MAGIA OBRONNA I MAGIA URODY - ZEW. I WEW. PIEKNA

Po zamowieniu, prosze o liste zyczen, czyli co pragniesz otrzymac od Sil Wszechswiata oraz liste problemow, ktore pragniesz usunac. Adres email: maria.bucardi@gmail.com  - Nasz Turkusowy Now Ksiezyca i praca z CZAKRA GARDŁA przypada dokladnie na srode - czyli dzien Merkurego - energia komunikacji. Cudowny Czas Przemiany    Turkusowe Telepatyczne Spotkanie  z Marią Bucardi Nów Księżyca - 20 wrzesnia (sroda) godz. 22:00 czasu polskiego miejsce: Twoje aktualne miejsce pobytu, najlepiej w spokoju w zaciszu we wlasnym domu Czas trwania - 10 do 40 minut        Czy musisz przeznaczyć czas na udział w spotkaniu? W czasie spotkania mozesz byc we wlasnym domu lub na lonie Natury. Nie musisz, ale jest to wskazane, by być ze mną myślami w czasie spotkania - min. 10 minut do 40 min. Czyli warto przeznaczyć ten czas tylko na przyjęcie energii lub wykonanie prostych czynności wspomagających. Jeśli w tym czasie nie możesz - warto je wykonać dzień lub dwa później. Pamietaj moja rola, to wykonanie spotkania i aktywacja energii - te energie zostaną do Ciebie wysłane - by spotkanie mógło w pełni działać - musisz te energie przyjąć do Twojego życia wg moich bardzo prostych wskazówek! Te wskazówki każdy może wykonać - niezależnie czy robił coś takiego, już wcześniej, czy też nie.    Kiedy najbardziej potrzebujesz tej energii i w czym ona pomaga?


- Energia Turkusowa pomoze Ci jasno mowic  o Twoich odczuciach, emocjach i potrzebach, dzieki temu inni ludzie latwiej wyczuja Twoje granice i nie beda ich przekraczac, beda mogli bardziej rozumiec czego pragniesz, zostana usuniete wszelkie blokady w komunikacji.

- Energia Turkusowa pomoze Ci przelamac bariery i zaczniesz mowic o Twoich potrzebach i odczuciach - jest idealna, jesli boisz sie powiedziec co w Tobie drzy i przez to inni wychodza Ci na glowe lub przytakujesz im dla swietego spokoju. 

- Energia Turkusowa to wibracja kreatywnosci, mocy, poczucia co jest Twoja droga.

- Przyjmujac energie turkusowa poczujesz, ze nagle zaczynasz pieknie mowic, logicznie, zgodnie z Twoim sercem - a inni ludzie magicznie rozumieja co chcesz im powiedziec i uwazaja to za cos wartosciowego - np. prosba o rade.

- Odczujesz wlasna wartosc, wartosc tego co robisz, co myslisz i co mowisz.

- To energia dynamicznosci, szczerosci, przebojowosci

- Jasnosc umyslu, koncentracja, refleks

- Regeneracja i rownowaga organizmu

- Ochrona przed energia negatywna 

- Magia urody zewnetrznej i piekna wewnetrznego

- Energia dobrobytu, bogactwa - magicznie odstrasza biede

- Idealna i czysta milosc, nadzieja i sila Niebios.

- Ochrona przed niepomyslnymi kolejami losu, czarna magia i zlymi duchami.

- Pogoda ducha, sila psychiczna, silne - tzw. stalowe nerwy

- Energia szczescia

- Wyostrzenie intuicji 

- Energia turkusowa ma najsilniejsze dzialanie wlasnie w czasie nowiu ksiezyca.

- Energia turkusowa poprawia wzrok, sluch, lagodzi emocje, bole, usuwa depresje ... Idealnie wyrownuje energie w calym ciele ...

 

  • TURKUSOWY NÓW KSIĘŻYCA - 20.09.2017

Kontakt:
maria.bucardi@gmail.com
Miejscowość:
Strona internetowa: https://mariabucardi.pl
Data dodania: 2017-09-09
Data wygaśnięcia: 2018-09-09
Ilosc wyświetleń: 593