Floating Facebook Widget

Kurs masażu szczotkowania ciała

Szczotkowanie ciała :

Szczotkowanie ciała to delikatny masaż całego ciała wykonywany na sucho. Daje ono pozytywne rezultaty nie tylko dla wyglądu, ale również dla zdrowia całego organizmu.

Zalety szczotkowania ciała:

Szczotkowanie pobudza do wzmożonej pracy układ limfatyczny, który odpowiada za usuwanie szkodliwych produktów przemiany materii. Masaż szczotką ma działanie detoksykacyjne – komórki są stymulowane i poprawia się krążenie krwi, dzięki czemu toksyny są szybciej wydalane z organizmu.

Masaż szczotką to jeden ze sposobów na zredukowanie stresu. Szczotkowanie sprawia, że mięśnie się rozluźniają, a umysł odpoczywa. Warto zadbać o odpowiednią atmosferę w trakcie masażu. Jeśli zależy na odprężeniu się, powinnyśmy zapewnić ciszę i spokój.

W trakcie masażu szczotką złuszczamy martwy naskórek, odkrywając świeżą, promienną skórę. Szczotkowanie ciała to świetny sposób na pozbycie się cellulitu. Masaż pozwala na rozbicie tkanki tłuszczowej w problematycznych miejscach ciała i jej równomierne rozłożenie. Dzięki temu skórka pomarańczowa staje się mniej widoczna. Szczotka działa jak peeling, dlatego skóra staje się gładka, napięta i jędrna, a kosmetyki zaaplikowane bezpośrednio po masażu lepiej się wchłaniają i działają. Dany masaż wzmacnia odporność i zmniejsza szansę na złapanie przeziębienia.

  • Kurs masażu szczotkowania ciała

Kontakt:
+48 505 028 903 kosmobiokatowice@op.pl
Miejscowość: Katowice, cała Polska
Strona internetowa: www.bioterapia.pl.tl
Data dodania: 2018-02-08
Data wygaśnięcia: 2019-02-08
Ilosc wyświetleń: 332
Wszystkie ogłoszenia użytkownika