Floating Facebook Widget

kurs: CZAKROTERAPIA

Kurs: CZAKROTERAPIA

CZAKRY to centra energetyczne w ciele człowieka, które są jednocześnie odbiornikami, przetwornikami i przekaźnikami energii.

Wyróżnia się 7 głównych czakr biegnących wzdłuż kręgosłupa oraz mnóstwo rozmieszczonych w różnych częściach ciała.
Czakry są związane z kolorami, kamieniami szlachetnymi, zapachami, ziołami i te rzeczy mogą być użyte jako narzędzia do dotarcia do nich oraz do ich harmonizowania czy pobudzania.
Czakry przypominają kształtem lejki, kielichy kwiatów. Z ich środka wychodzi łodyżka do głównego kanału energetycznego w kręgosłupie zwanego SZUSZUMĄ.

Kiedy otwieramy i harmonizujemy nasze czakry stajemy się bardziej świadomi życia, nasze życie staje się łatwiejsze, bardziej produktywne oraz bardziej pasjonujące, zdajemy sobie sprawę, że w życiu na wszystko jest pora i rozumiemy dlaczego doświadczamy różnych rzeczy, różnych uczuć, stajemy się w pełni tym kim jesteśmy.

Na kurs można umówić się indywidualnie w każdym terminie po wcześniejszym uzgodnieniu. Kursy w Centrum Naturoterapii prowadzone są indywidualnie lub w małych grupkach dla komfortu kursantów dostosowane do potrzeb i preferencji.

Zabierz ze sobą rodzinę, Ty możesz zdobywać wiedzę a bliscy wypoczywać

NOCLEG DLA KURSANTA OFERUJĘ GRATIS :) 

  Serdecznie zapraszam.

  • kurs: CZAKROTERAPIA

Kontakt:
781298439 naturoterapia.atyde@tlen.pl
Miejscowość: Kudowa Zdrój (dolnośląskie)
Strona internetowa: www.naturoterapia.atyde.pl
Data dodania: 2018-06-04
Data wygaśnięcia: 2018-06-18
Ilosc wyświetleń: 99
Wszystkie ogłoszenia użytkownika