Floating Facebook Widget
Horoskop tygodniowy ogólny - 18.09 - 24.09.2017

Baran

Tydzień coś ci uświadomi...Czas na zmiany! Dlaczego? To co proponuje Ci obecne miejsce pracy jest dla ciebie raczej nie do przyjęcia. Zamiast męczyć się i narzekać zacznij szukać czegoś nowego. Tylko zmiana pomoże ci wymieść marazm. W finansach też powinno się polepszyć.

Byk

Niewykluczone, że w początkach tego tygodnia możesz trafić na osobę, która zawojuje cię bez reszty. Z czasem jednak może okazać się osobą niedojrzałą emocjonalnie. W połowie tygodnia może pojawić się dość nietypowa oferta zawodowa. Pamiętaj, by czegoś później nie żałować!

Bliźnięta

Pamiętaj, każda zmiana w myśleniu, otwarcie się na nowe przywołuje odpowiednie sytuacje. Pisany ci kontrakt zagraniczny lub praca, do której potrzebne będzie przekwalifikowanie. Na szczęście dopniesz wszystkie szczegóły i pokonasz początkowo, pojawiające się trudności.

Rak

Nie myśl czarno! Tydzień przyniesie ci bardzo korzystne rozwiązania. To co było dla ciebie problematyczne, rozwiąże się samoistnie i harmonijnie. Finanse zaczną się układać. Gorzej za to w uczuciach – czeka cię czas rozterek. Rada dla ciebie - nie zapominaj o sobie, a będzie dobrze!

Lew

Pamiętaj, musisz już coś postanowić! Myśli o zakończeniu pewnych spraw mogą zburzyć nie tylko rytm dnia, ale przyczynić się do bezsenności. Nie szarp się i nie działaj pod wpływem impulsu, poczekaj, czas ułoży wszystko lepiej, niż ci się wydaje!

Panna

Tydzień zapisze się się jako czas oczekiwania. Generalnie możesz czekać na wszystko ; na pozytywny rozwój spraw, na nowy początek, na odpowiedź w sprawie..., na telefon od kogoś, na mail...Moja rada - uzbrój się w cierpliwość. pamiętaj nasze jutro, tworzymy już dziś!

Waga

Nie przejmuj się nieciekawym początkiem, bo już w ostatnich dniach tego tygodnia, życie odczujesz jako coś dobrego i będącego początkiem dobrych zmian. Otworzysz się na nie jak kwiat do słońca i nikt Cię nie zniechęci z wejścia na nową drogę. Świetnie poczujesz, w jakim kierunku chcesz iść.

Skorpion

Tydzień pod znakiem sukcesu, tak trzymaj! Twoja kariera ruszy z miejsca. Póki co jednak nie przełoży się na finanse, ale nie odpuszczaj, bo już niedługo wszystko zmieni się na lepsze. W uczuciach spokojnie.. Dla wszystkich będących w parze, nawet sielankowo...

Strzelec

Ten tydzień pozwoli ci na złapanie oddechu. Będzie spokojniej, gdyż pewne sprawy uznasz za zakończone i rozpoczniesz nowy etap. Przyniesie to Ci wiele radości, poczucia wolności i szczęścia. Jednak bardzo uważaj, by nie przesadzić z oceną swoich możliwości….

Koziorożec

Tym razem musisz postawiać na tzw ,,środowisko”...Tylko współdziałanie w znanej ci grupie ludzi zamanifestuje się stabilizacją. W uczuciach spokojnie, chociaż pewne spotkanie nieco podgrzeje atmosferę i zmieni dotychczasowe zasady na lepsze.

Wodnik

Pamiętaj, zbyt wiele czasu poświęcane pracy lub sprawom domowym może przynieść wyczerpanie i psychiczne wypalenie. A może wyfrunąć gdzieś daleko, gdzie nikt cię nie znajdzie? A może to dobry czas, by odgrzać relacje, obmieść z kurzu naderwane osobiste układy? Zastanów się nad tym, bo warto.

Ryby

Pamiętaj, już początek tygodnia będzie wymagać pewnych ustaleń i ostrożności, gdyż zbyt duża pewność siebie, może doprowadzić do spięć, a nawet konfliktu, który może ci zaszkodzić. Pamiętaj, nic nie jest dane na zawsze. Opanuj swoją pewność siebie i zejdź na ziemię. Sięganie gwiazd owszem, ale nie teraz!


Horoskop przygotowała Ella Selena - www.ellaselena.pl