Floating Facebook Widget
Horoskop miesięczny ogólny – maj 2018

Baran

Ten miesiąc pokazuje nam się jako opanowanie, kontrolujesz ważne dla Ciebie sytuacje. Jest też spokój oraz konkretne działanie, tak jakbyś w tym miesiącu zdecydowanie szedł według jakiegoś planu. Pokazuje się też zmaterializowanie tego co było w twojej podświadomości. Jest twórczość, jednak karty dają nacisk nad Twoją wytrzymałość. Opanowanie wzmocni pozycję. Ten czas będzie też pod znakiem stałości.

Byk

Pokonasz lęki, które zakłócają ci drogę do celu. Uwolnisz się od rzeczy, które działają u Ciebie bolejąco. Uważaj na swoje działania bo ten miesiąc akcentuje się pod kątem tworzenia i niszczenia, wszystko będzie się przeplatać. Osiągniesz swój cel. Poprawi się zdrowie. To dobry czas kiedy w czymś bierzesz udział np. wybory lub matura, ona zapewnia zwycięstwo. Wykaż się mądrością a zyskasz bardzo wiele, zawalcz.

Bliźnięta

W tym miesiącu będzie ci towarzyszyć prędkość, działanie, wiele rzeczy będzie się działo na konkretnych obrotach. Szybkość myśli i działania bardzo się tutaj kumuluje i akcentuje. Zmiany w sferze seksualnej, tutaj też będzie się działo. Zachowaj swoją osobowość bez względu na sytuację, zachowaj twarz, bądź sobą. Dla samotnych pojawia się szansa na nagłą miłość. Opanuj gniew i złość bo to przyniesie tylko straty.

Rak

To co złe nie trwa wiecznie, pamiętaj o tym że to co dziś chcesz usunąć ze swojego życia, za jakiś czas będzie tylko dalekim wspomnieniem. Musisz otworzyć się na nowe, stawić czoło wyzwaniu. Zmierzyć się z tym co dla Ciebie trudne, czas pewne rzeczy zostawić za sobą. Kiedy pokonasz wewnętrzne blokady otworzysz się na sukces. Doświadczysz zwycięstwa i przełamania tego co dotychczas było poza zasięgiem. Witalność dopisze.

Lew

Wzmocnienie siły, pozycji. Podwyższenie notowań, wzrost autorytetu. Przypływ sił, jednak czym więcej będziesz osiągał, zazdrość innych też niestety przybierze na sile. Oni Cię nie powstrzymają, dlatego nie patrz za siebie. To co było to zamknięta karta dla Ciebie. Intuicja ci sprzyja. Mądrze wykorzystaj to co już osiągnąłeś, masz siłę i pozycję jednak popracuj nad rozwagą. To dobry czas kiedy chcesz pozbyć się nałogu.

Panna

Los w tym miesiącu dosyć wyraźnie zaakcentuje Ci że są rzeczy, które mają swój czas i miejsce i ty się nie masz co przed tym buntować bo i tak pewna karma, która jest spełni swoje zadanie. W tym miesiącu odczujesz co to przeznaczenie, uzmysłowi ci że przed pewnymi rzeczami nie uciekniesz. Jesteś ukierunkowany tak jakby zaprogramowany na pewien cel. Zdasz sobie sprawę że to co się dzieje to cykl pewnych wydarzeń.

Waga

Masz nad sobą opiekę, która Cię chroni i wskazuje kierunek mimo, że nie raz się przed tym buntujesz. Zwróć uwagę na słowa, w tym miesiącu one będą miały duże znaczenie dla Ciebie. Pogłębisz przyjaźnie, nawiążesz nowe znajomości. Masz siłę tylko nadaj temu procesowi formę twórczą. Miej odwagę by stawić czoło ogólnym schematom. Postaw w końcu na Twoją indywidualność i charyzmę, którą masz a ukrywasz.

Skorpion

Zrealizujesz założone działania mimo iż na początku pójdzie ci to trochę opornie. Szczęście ci sprzyja gdy ktoś bliski okaże Ci wsparcie. Wszystko jest w zasięgu twoje ręki tylko trzeba po to sięgnąć. Nie bój się iść do celu bo to z reguły cie blokuje strach przed tym że nie dam rady. Czas to zmienić. Los tam już zdecydował Ty teraz musisz wypełnić to co jest ci pisane. Przeznaczenie w twoim przypadku jest siłą sprawczą działań.

Strzelec

Pamiętaj o tym czego już doświadczyłeś, ucz się na błędach i nie próbuj kolejny raz przechytrzyć swój los. Wystrzegaj się pochopnych decyzji oraz ryzykownych działań. W tym miesiącu zdasz sobie sprawę z tego co ważne i ważniejsze. Masz ochronę kogoś z góry jednak nie igraj z losem, z życiem bo może zostać ci to zabrane. Ważne byś ty sam w końcu zdał sobie sprawę z tego czego ty tak naprawdę chcesz od życia swojego.

Koziorożec

Nie wyciągaj pochopnych wniosków, nie oceniaj kogoś po tym jak nie sprawdzisz sytuacji. Taka pomyłka może cie drogo kosztować a naprawienie tego niestety nie będzie już możliwe. Jesteś narażony na ataki innych teraz. Jednak przygotuj się na nie a wyjdziesz z tego zwycięsko. Coś co miało zabić tylko wzmocni Twoją pozycję oraz sytuację. Ostatecznie masz pokazane koło siebie bezpieczeństwo, pomyślność.

Wodnik

Nie staraj się usilnie zaspokajać potrzeb i oczekiwań innych. Idziesz tą drogą a to zaczyna Cie już przerastać, czujesz że dłużej już tak nie dasz rady i czas to zmienić. Zastanów się czego ty pragniesz i zacznij w końcu iść w tym kierunku. Zmiany przebiegną dosyć naturalnie, dosyć spokojnie aż sam się zdziwisz. Wykaż się cierpliwością a spełnienie przyjdzie na pewno tylko potrzeba na to czasu oraz Twojego konkretnego dziłania.

Ryby

Zachowaj równowagę między tym co dostajesz a co Ty sam dajesz innym. Niestety masz tendencje, że za dużo chcesz od innych i ta równowaga często jest zaburzona u Ciebie. Wystrzegaj się skąpstwa i zawiści gdyż to może ci przynieść straty. Idź swoją drogą szanując innych. A zobaczysz że ci się to opłaci. W ten sposób ty sam też wzmocnisz swoją pozycję szczególnie w sprawach zawodowych.


Horoskop przygotowała Beata Kalinowska - www.beatakalinowska.cba.pl


Horoskop runiczny - maj 2018


Baran

Praca - Przygotuj się na to, że twoim zawodowym aspektem życia rządzić będzie zupełny przypadek, tzw. los lub przeznaczenie. Bądź więc otwarty na wszystko co nowe, nieznane, nie tkwij w swoich przyzwyczajeniach, schematach postrzegania tego jak powinna się układać twoje zawodowa sfera życia, wówczas spotkać cię może naprawdę miła niespodzianka w postaci propozycji nowej pracy, awansu.

Finanse - Będzie to niespokojny miesiąc jeżeli chodzi o twoje wydatki, pieniądze. Wiele gotówki więc przeznaczyć będziesz musiał na swoje zdrowie, awarie w domu oraz liczne zupełnie nieplanowane podróże.

Uczucia - Czas rozstań, ostrych konfliktów, nieporozumień oraz cichych dni tak można by opisać to co dziać się będzie na przestrzeni maja w twoim związku. Nie walcz na siłę o to by stać się kimś kim nie jesteś, partner za wszelką cenę chce wpłynąć na twoją osobowość, postrzeganie co prędzej czy później i tak doprowadzi do waszego rozstania

Zdrowie - Zajmij się stanem oraz funkcjonowaniem twoich jelit, dobrze będzie oczyścić je z różnego rodzaju złogów.

Wspomagający znak runiczny na maj dla zodiakalnych Baranów to runa Algiz.


Byk

Praca - Może okazać się tak, że w swoim zawodowym otoczeniu masz samych wrogów, ludzi którzy tak naprawdę nigdy nie byli wobec ciebie szczerzy, lojalni. To z tego powodu właśnie twoja kariera stoi w martwym punkcie, czas podjąć zdecydowane kroki i zacząć świadomie zarządzać rozwojem twojego zawodowego aspektu życia.

Finanse - Nic nie zagrozi twojej finansowej płynności, uważaj jedynie na to by nie wywołać spięcia instalacji elektrycznej w domu poprzez którą uszkodzone mogą zostać niektóre sprzęty co znów ściągnie na ciebie niepotrzebne wydatki.

Uczucia - Bardzo często będziesz spierać się z partnerem, odnosić wręcz będziesz wrażenie że totalnie go nie rozumiesz a nawet nie akceptujesz. Przemyśl czy oby na pewno twoje wobec osoby partnera oczekiwania nie są przesadzone, inaczej nierealne.

Zdrowie - Zadbaj o swój układ krążenia oraz trawienia, możesz też uskarżać się na bóle stawów i mięśni.

Wspomagający znak runiczny na maj dla zodiakalnych Byków to runa Laguz.


Bliźnięta

Praca - Ten miesiąc nic szczególnego nie wniesie w twoje zawodowe sprawy, nie podejmuj też żadnych konkretnych ruchów poprzez które chcieć będziesz znacząco odmienić, przyśpieszyć swój zawodowy rozwój. Spotykać się będziesz w tego typu działaniach z samymi porażkami więc spokojnie czekaj na lepszy czas w którym to będziesz mógł rozwinąć skrzydła jeżeli chodzi o ten aspekt twojego życia.

Finanse - Nie podpisuj żadnych finansowych zobowiązań, nie wyjdą ci one na dobre, poza tym maj będzie bardzo spokojnym miesiącem jeżeli chodzi o wszystko to co wiąże się z twoimi pieniędzmi.

Uczucia - Pamiętaj że rozmowa, właściwe porozumienie jest kluczem do tego by zawsze między tobą a partnerem panowała harmonia i spokój. Jak najczęściej wyjeżdżaj, wychodź z czterech domowych ścian, spotkasz wówczas kogoś z kim połączy cię prawdziwe uczucie.

Zdrowie - Zadbaj o stan swojego kręgosłupa oraz żył, być może masz za gęstą krew także przyjrzyj się temu tematowi uważnie.

Wspomagający znak runiczny na maj dla zodiakalnych Bliźniąt to runa Sowillo.


Rak

Praca - Przygotuj się na naprawdę niedobry czas jeżeli chodzi o twoje sprawy zawodowe. Jeżeli oczekujesz przedłużenia umowy o pracę bądź praktycznie pewny iż nic z tego nie wyjdzie, dodatkowo w miejscu pracy co chwila czekać cię będą większe, bądź mniejsze problemy, konflikty. Bądź silny, cierpliwy i przeczekaj ten trudny czas.

Finanse - Osoby z twojego otoczenia postrzegają cię jako kogoś kto jest zasobny w gotówkę, poprzez to przygotuj się na to iż ktoś zechce i to za wszelką cenę wyciągnąć od ciebie wiekszą sumę pieniędzy. Asertywność nie jest twoją mocną stroną dlatego też dość łatwo możesz poddać się naporom tego człowieka.

Uczucia - Maj przyniesie ci możliwość wejścia w prawdziwy, naprawdę zgodny z tobą związek, który określić wręcz można będzie relacją karmiczną. Wiele osób spod tego znaku zodiaku z powodzeniem powiększy swoją rodzinę powołując na świat dziecko. Wszelkie dalekie wyjazdy mające na celu twoje wspólne z partnerem wypoczęcie będą jak najbardziej wskazane.

Zdrowie - Dbaj o swoją witalność organizmu, grozić ci może poważna infekcja wirusowa.

Wspomagający znak runiczny na maj dla zodiakalnych Raków to runa Algiz.


Lew

Praca - Twoja zawodowa sytuacja nie powinna przysporzyć ci większych problemów, zmartwień, mimo to jednak twoja czasem nieujarzmiona ambicja popychać cię będzie do coraz to bardziej siłowych zachowań, które przestaną się podobać twojemu szefowi z pracy, co w efekcie końcowym źle się dla ciebie skończy. Pamiętaj że miejsce pracy nie jest polem walki także przybierz w nim ludzką twarz.

Finanse - Bądź spokojny o stan swojego portfela, jak najwięcej pieniędzy przeznacz na różnego rodzaju podróże oraz zainwestuj w poprawę swojej kondycji fizycznej.

Uczucia - Będziesz ciągle rozczarowany osobą partnera, jego podejściem do twojej osoby, ciągle ci coś w nim będziesz przeszkadzać. Dobrze więc będzie byś spuścił nieco z tonu, ponieważ w innym razie możesz nagle stać się osobą samotną. Pokaż że potrafisz iść na kompromisy i okazać kiedy trzeba nieco pokory w związku.

Zdrowie - Czas zająć się swoją przemianą materii, oczyścić krew z toksyn. Zacznij też przyjmować więcej naturalnych pokarmów, pozbawionych chemii.

Wspomagający znak runiczny na maj dla zodiakalnych Lwów to runa Othala.


Panna

Praca - Czeka cię bardzo trudny miesiąc jeżeli chodzi o ten cały aspekt twojego życia, nic kompletnie nie będzie ci się udawało jeżeli chodzi o projekty, sprawy nad którymi pracujesz. Co więcej zastaniesz oskarżony o opieszałość, nie dopełnianie swoich obowiązków. Czasem dobrze jest umieć być odważnym i zamknąć za sobą pewne etapy życia, jeżeli sam nie zrezygnujesz więc z tej konkretnej pracy zostaniesz z niej prawdopodobnie zwolniony.

Finanse - Czasem lubisz naprawdę narzekać na swoje pieniądze, zasobność portfela co niczym jest nie uzasadnione. Problem w tym, że taki stan twojego umysłu może przyciągać do ciebie dosłowne zubożenie czego właśnie w maju doświadczysz.

Uczucia - Początek miesiąca będzie spokojny, wręcz sielankowy w twoim związku, nie mniej jednak z biegiem kolejnym dni zaczną wybuchać między wami spięcia, konflikty które stawać się będą wręcz nie do zniesienia. Bądź więc czujny i nie popadaj w iluzję iż nie musisz pracować nad swoim związkiem, jeżeli nie dasz ponieść się emocjom, czarnym myślom wszystko powinno być dobrze i przetrwacie z partnerem ten dość niespójny czas.

Zdrowie - Uważaj na swoje nogi, grozi ci ich poważny uraz, a nawet złamanie.

Wspomagający znak runiczny na maj dla zodiakalnych Panien to runa Uruz.


Waga

Praca - Poza drobnymi konfliktami, nieznaczącymi sporami z mężczyzną z którym najbliżej współpracujesz nic złego nie wydarzy się w twojej zawodowej przestrzeni. Co więcej sam koniec maja przyniesie ci bardzo miłe wieści związane z czekającym na ciebie awansem.

Finanse - Kierujesz się zbyt wielką, przyziemną logiką jeżeli chodzi o wszystko co wiąże się z twoimi pieniędzmi. Sam tamujesz i więzisz odpowiedni przepływ energii pieniądza wokół twojej osoby, zacznij kierować się większą spontanicznością, wyluzowaniem jeżeli chodzi o twoje wydatki, wszelkie planowane przez ciebie inwestycje.

Uczucia - Wiele osób spod tego znaku zodiaku zostanie rodzicami, co nie zawsze będzie wiązać się z tylko samą radością, poczuciem szczęścia. Maj jako taki sprzyjać będzie poznawaniu nowych ludzi, wchodzeniu w nowe związki a nawet dobrze rozumiane romanse.

Zdrowie - Zajmij się swoim układem hormonalnym, szczególnie tym jak pracuje twoja szyszynka oraz przysadka mózgowa.

Wspomagający znak runiczny na maj dla zodiakalnych Wag to runa Dagaz.


Skorpion

Praca - Zadaj sobie pytanie czemu sam zamykasz się oraz blokujesz na wszystko co mogło by do ciebie od tzw. losu przyjść odmieniając automatycznie twoją zawodową sytuację, poziom twojego życia. Jeżeli będziesz otwarty na to co potocznie określa się nowym maj diametralnie przetasuje ten aspekt twojego życia.

Finanse - Przed tobą czas licznych wydatków, zmartwień finansowych. Nie licz że będziesz mógł ze spokojem cieszyć się możliwością nabywania tego co dać ci by mogło satysfakcję. Co więcej w chwili nie uwagi możesz zawirusować swój komputer co zagrozi ci utratą wszelkich środków na koncie.

Uczucia - W twoim związku wybuchać będą co chwilę bardzo poważne konflikty, spory, które wręcz mogą kończyć się potocznym „tłuczeniem talerzy”. Jeżeli nie zapanujesz razem z partnerem nad swoimi emocjami miesiąc ten może doprowadzić do końca waszego związku. Zadaj sobie pytanie czy oby na pewno umiesz się poświęcić i zrezygnować ze swoich pewnych przyzwyczajeń po to tylko by stworzyć jak najlepszą relację.

Zdrowie - Grozi ci poważny stan zapalny organizmu, możesz też nabawić się uporczywego skórnego uczulenia.

Wspomagający znak runiczny na maj dla zodiakalnych Skorpionów to runa Wunjo.


Strzelec

Praca - Od samego początku maja mieć będziesz ochotę by zrezygnować z pracy, tak jakby jakaś siła wręcz zmuszać cię będzie do podjęcia takiego kroku. Być może to jest wyraźny głos twojej intuicji która chce przekazać ci że marnujesz się w tej konkretnej firmie. Najbliższe cztery tygodnie sprzyjać będą działaniom mającym na celu odmienienie twojej zawodowej drogi.

Finanse - Nie musisz martwić się o stan twoich finansów, bądź jedynie bardziej skoncentrowany ponieważ dość łatwo ci będzie zgubić pieniądze, portfel, kartę bankomatową.

Uczucia - Twój związek przejdzie poważny kryzys, wstrząs. Dowiesz się iż twój partner cię od dawna oszukuje, dlatego też nie bój się podjąć zdecydowanych kroków, które pozwolą ci odbudować twoje poczucie godności. Pamiętaj że twoja otwartość, empatyczność przez osoby chcące się z tobą związać są postrzegane niekiedy jako dowód twojej słabości, naiwności.

Zdrowie - Dobrze będzie byś na przestrzeni tego miesiąca przebudował zupełnie sposób twojego odżywiania się.

Wspomagający znak runiczny na maj dla zodiakalnych Strzelców to runa Gebo.


Koziorożec

Praca - Przed tobą bardzo dobry zawodowy czas tym samym bądź zupełnie spokojny o ten aspekt twojego życia. Wychodź do ludzi, pamiętaj że do nich kierowany jest twój wysiłek, zdolności, nie bój się z rozmachem pokierować swoimi zawodowymi sprawami. Szczególnie dobrze udawać się ci będą wszelkie związane z pracą wyjazdy.

Finanse - Będzie do spokojny czas dla twoich pieniędzy, wszelkich planowanych przez ciebie wydatków. Zacznij jednak bardziej świadomie sterować twoim domowym budżetem, ponieważ nie jesteś z jego energią odpowiednio połączony, co może z czasem sprowadzić na ciebie finansowe problemy.

Uczucia - Nic nie zmieni się w tym aspekcie twojego życia, bardziej tylko sam z siebie zaczniesz czuć potrzebne odmiany związku w którym jesteś. Wiesz że masz w sobie siłę oraz moc przebicia, działania tym samym to co teraz jest nie tak w tej sferze twojego życia jesteś w stanie bardzo szybko naprawić.

Zdrowie - Twoje zdrowie jest w opłakanym stanie, jesteś totalnie osłabiony, przemęczony. Zadbaj o swój układ trawienia, krążenia oraz całą odporność organizmu. Dobrze też będzie zacząć dbać o twoje zdrowie psychiczne.

Wspomagający znak runiczny na maj dla zodiakalnych Koziorożców to runa Ansuz.


Wodnik

Praca - Będziesz znudzony oraz rozczarowany swoją pracą, wszystkim tym co ona jako taka ci oferuje. Ugrzęźniesz tym samym w rozmyślaniach, analizowaniu całej tej sfery twojego życia, co z kolei przełoży się na jakość twojej pracy. Jeżeli będziesz za bardzo roztargniony sprowadzisz na siebie bardzo poważne problemy, tym samym podchodź do swoich obowiązków naprawdę sumiennie. To dobry miesiąc na zakładanie biznesu z twoim dobrym przyjacielem.

Finanse - Przed tobą wiele wydatków związanych z twoją sprawnością fizyczną, motoryką ciała oraz sprawami urzędowymi. Będziesz więc musiał w tym miesiącu żyć z ołówkiem w ręku.

Uczucia - Ktoś z grona waszych znajomych zasieje w tobie podejrzenia co do wierności i lojalności twojej drugiej połówki. Wierz tylko sobie, swojemu sercu, intuicji, ponieważ w innym razie przekreślisz naprawdę dobry związek który dawał ci wiele dobrego jeżeli chodzi o rozwój twojej osoby, potencjału.

Zdrowie - Zajmij się stanem twoich jelit, ich praca jest zdecydowanie zaburzona, niewłaściwa. Zdecydowanie zmień dietę, sposób odżywiania się, zacznij też więcej się ruszać.

Wspomagający znak runiczny na maj dla zodiakalnych Wodników to runa Isa


Ryby

Praca - Maj będzie dla ciebie dobrym miesiącem jeżeli chodzi o wszelkie twoje sprawy zawodowe, nie musisz martwić się o to że coś w czasie ważnych biznesowych spotkań, negocjacji pójdzie nie tak. Pomimo tego iż nic niemile cię nie zaskoczy w tym temacie życia czuć będziesz coraz większe zmęczenie miejscem w którym pracujesz, obowiązkami którymi się zajmujesz, czas więc zacząć nieco poważniej przemyśleć twoją dalszą zawodową drogę.

Finanse - Możesz stracić w sposób nieprzewidywalny, nagle wiele pieniędzy, tym samym ze szczególną uważnością posługuj się swoją kartą płatniczą oraz pilnuj się podczas dokonywania przelewów przez internet.

Uczucia - Będzie ci dobrze w twoim związku, nie licz jednak na to że partner cię czymś mile zaskoczy, sprawi ci jakąś przyjemność. Wejdziesz w miesiąc bardzo przewidywalny jeżeli chodzi o twoje uczucia, co może zacząć przepełniać cię znużeniem oraz popchnąć do nawet zdrady partnera.

Zdrowie - Zadbaj o swój układ hormonalny, nerwowy, poza tym często dokuczać ci będą skurczowe bóle w różnych partiach twojego ciała.

Wspomagający znak runiczny na maj dla zodiakalnych Ryb to runa Fehu.Horoskop przygotował Runista Arkadiusz - www.runistaarkadiusz.pl
Horoskop chiński – maj 2018

Szczur

MIŁOŚĆ - Staraj się panować nad negatywnymi emocjami oraz myślami ponieważ one do niczego dobrego Ciebie nie doprowadzą, a pogłębić mogą tylko konflikty w domu, rodzinie. Jeśli Twój związek stoi na rozdrożu masz teraz dobry czas na jedno z dwóch rozwiązań, albo naprawić to co uważasz za rozpad i ponownie zaufać partnerowi albo ostatecznie się rozstać.

PRACA - Unikaj fałszu i obłudy. Staraj się kierować swoimi dotychczasowymi zasadami, dopasowanie się do fałszu, obłudy to możliwości osiągnięcia chwilowego i zgubnego sukcesu.

ZDROWIE - Zadbaj o układ kostny w drobnych dolegliwościach skorzystaj z dobrodziejstw masażu, w tych większych konsultuj się z lekarzem.


Bawół

MIŁOŚĆ - Staraj się słuchać najbliższych i unikaj zaślepienia w własne racje, które w tym miesiącu mogą tylko wywołać niepotrzebne konflikty, a w decyzjach finansowych niewykluczone też i straty. Planuj z rozwagą wszelkie wyjazdy i wydatki. Nie odmawiaj pomocy najbliższym, bo wbrew pozorom oni wyjątkowo potrzebować będą Twojej pomocy.

PRACA - Wykaż się większą cierpliwością, nie podejmuj pochopnych decyzji, a jeśli uznasz je już jako konieczne do podjęcia to dokładnie czytaj wszelkie dokumenty oraz zadbaj o to by ustalenia miały odzwierciedlenie na papierze.

ZDROWIE - Unikaj przeciągów, chroń gardło i uszy.


Tygrys

MIŁOŚĆ - Miesiąc maj sprzyja sprawom rozwojowym i Ty jako głowa rodziny możesz to wszystko osiągnąć jeśli tylko nie zwątpisz w swoje siły. Przed Tobą dobry czas na załatwianie spraw związanych ze spadkiem, kupnem domu, czy też planowaniem remontu ale też w całej tej gonitwie udany wyjazd z partnerem poza miasto.

PRACA - Czeka Ciebie nerwowy, ale krótkoterminowy czas. Staraj się zapanować nad nerwami i nie daj się sprowokować, zwłaszcza jeśli chodzi przełożonych.

ZDROWIE - Zadbaj o układ oddechowy.


Zając

MIŁOŚĆ - Bądź ostrożny na sprzeczki z dalszą rodziną, to może Ciebie i partnera narazić na niepotrzebne plotki pod waszym adresem a sam konflikt będzie w późniejszym czasie trudno zażegnać. Maj sprzyja również wyjazdom, więc jeśli Ty i Twój partner odczuwacie przemęczenie, spakujcie się i po prostu zróbcie sobie kilkudniowy wyjazd w miejsce, które od dłuższego czasu chodzi wam po głowie.

PRACA - Bądź czujny i nie pozwól by nadmierna pewność siebie była dla Ciebie zgubną. Staraj się weryfikować wszelkie informacje oraz pilnuj wszelkich wcześniejszych ustaleń.

ZDROWIE - Staraj się więcej czasu poświęcić na chwile relaksu gdyż on uwalnia umysł od negatywnych myśli.


Smok

MIŁOŚĆ - Zawsze pamiętaj o tym by mówić co Ciebie trapi nie zamykaj się ani przed światem, ani przed partnerem, gdyż on zawsze Ciebie wesprze i pocieszy, ale dopóki nie będzie wiedział co Ciebie gryzie, nie oczekuj, że sam się tego domyśli. Pamiętaj, że jedność buduje, a wątpliwości czy ucieczka w ramiona innego burzą fundamenty tego co wspólnie we dwoje się zbudowało.

PRACA - Masz przed sobą dobry czas do działania. Dzięki swojemu uporowi i zarazem chęci do działania większość Twoich planów zakończy się sukcesem.

ZDROWIE - Planujesz zmianę diety lub przejście na dietę, to dobrze by było zrobić to w konsultacji z dietetykiem.


Wąż

MIŁOŚĆ - Twój związek i relacje z partnerem nabiorą wiele pozytywnych wibracji. Ciesz się tą chwilą,nie pozwól by negatywne myśli ten dobry czas zniszczyły. Dla Ciebie i dla partnera to dobry czas i pora uwierzyć, że wasze dotychczasowe kłopoty, o ile się nie skończyły to na pewno powoli się kończą.

PRACA - Czas i ludzie są Twoimi sprzymierzeńcami, nie obawiaj się zmian,czy też nowych wyzwań, w przeciwnym razie utracisz szanse na sukces.

ZDROWIE - Zadbaj o układ moczowy.


Koń

MIŁOŚĆ - Dla Koni maj jest miesiącem porządków. Zanim jednak zdobędziesz się na odwagę i postanowisz zamknąć swój rozdział wspólnego życia z partnerem pomyśl czy jesteś na to w pełni gotowy, gdyż od wszelkich decyzji nie będzie już odwrotu. Osoby w nieformalnym związku dobrze by było, aby trzymały swój potencjał w równowadze bo zdrada, wybryki prędzej czy później ujrzą światło dzienne.

PRACA - Staraj się działać z rozwagą i precyzją. Nadmierny pośpiech nie jest wskazany zwłaszcza jeśli nie chcesz swojej pracy wykonywać podwójnie.

ZDROWIE - Zadbaj o wzrok, dla pewności wszelkie dolegliwości wyklucz pod kątem alergii.


Koza

MIŁOŚĆ - Rozpierać będzie Ciebie energia i za falą Twoich różnych pomysłów trudno będzie nadążyć nawet najbliższym. Nikt Ciebie za Twój potencjał nie będzie negował, ale staraj się trzymać głowę na karku by w ferworze działania z rozmachem nie narazić siebie i najbliższych na straty materialne.

PRACA - Maj nie jest dobrym czasem na podejmowanie decyzji o np. zmianie pracy lub staraniu się o awans. Zanim ostatecznie zrobisz w tym kierunku ruch, przemyśl wszelkie za i przeciw ewentualnie posłuchaj rady osoby spod Znaku Smoka.

ZDROWIE - Zadbaj o więcej spokoju i więcej snu.


Małpa

MIŁOŚĆ - Przed Tobą miesiąc, w którym w pełni możesz się oddać sprawom rodzinnym oraz spotkaniom z dawno niewidzianą rodziną czy przyjaciółmi. Staraj się zachować swoje zdanie i nie ulegaj naciskom tego co powinieneś, a czego nie robić gdyż wiele możesz stracić w oczach partnera.

PRACA - Unikaj rozleniwienia i powierzchowności w działaniu. Diabeł tkwi w szczegółach, dlatego też zwracaj na nie baczną uwagę.

ZDROWIE - Mogą pojawić się dolegliwości schorzeń przewlekłych, unikaj samoleczenia w przeciwnym razie problem ponownie wróci.


Kogut

MIŁOŚĆ - Maj sprzyja wszelkim pozytywnym zmianom do tego byś Ty i partner w pełni poczuli się spełnieni w dążeniu do własnych celów i planów jakie snuliście od dłuższego czasu. Wykorzystaj ten miesiąc do tego, by razem wyjechać na krótki odpoczynek, zaplanować zakup nowych mebli, czy wspólnie wybrać firanki do salonu. Pamiętaj, że dzielenie się każdą chwilą sobą nawzajem cementuje związek i odpuszcza wszelkie przeszłe żale.

PRACA - Wykorzystaj w pełni swoje pięć minut, zwłaszcza,że w maju pojawić się mogą możliwości na awans lub zmianę pracy.

ZDROWIE - Skorzystaj z dobrodziejstw wiosennej pory roku i zadbaj o ruch albo spacery na świeżym powietrzu.


Pies

MIŁOŚĆ - Maj może być dla Ciebie nieco wyczerpującym miesiącem, zwłaszcza jeśli chodzi o drobne nieporozumienia w rodzinie. Będziesz musiał wykazać się dyplomacją i zarazem wojowniczością, by chronić swój związek przed drobnymi pomówieniami a im szybciej podejmiesz temat rozmów, tym szybciej uporasz się z niepotrzebnymi plotkami.

PRACA - Staraj się wierzyć we własne siły i umiejętności. Dzięki odwadze i zdecydowaniu zdziałasz dla samego siebie wiele dobrego. Nie obawiaj się zmian, one na pewno wyjdą Tobie na dobre.

ZDROWIE - Dobry czas na wprowadzenie diety oczyszczającej organizm, jak również rzucanie nałogów.


Świnia

MIŁOŚĆ - Ty i Twój partner nieco możecie się rozmijać w oczekiwaniach względem siebie. Energia , wigor partnera dla Ciebie jako osoby, która będzie poszukiwać bardziej spokoju niż charyzmatycznego działania, może podziałać jak płachta na byka. Zamiast się jednak irytować wytłumacz w czym leży problem. Unikniesz zwad, a kto jak kto ale Ty obaw o wyrozumiałość dla Ciebie przez swoją drugą połówkę nie masz najmniejszych powodów.

PRACA - Bądź ostrożny na działania osób spod Znaku Psa lub Konia gdyż one mogą próbować pomieszać Tobie szyki w dążeniu do Twojego celu jak również przypisać sobie Twoje zasługi i osiągnięcia zawodowe.

ZDROWIE - Wszelkie dolegliwości konsultuj z lekarzem, przede wszystkim wyklucz schorzenia na podłożu neurologicznym.Horoskop przygotowała Wróżka Nanette - www.magicznewrota.pl/WrozkaNanette