Floating Facebook Widget
Horoskop miesięczny ogólny – kwiecień 2018

Baran

Ten miesiąc jest zdecydowanie pod twoim znakiem. W tym miesiącu znajdziesz rozwiązania na sprawy, które dotychczas wydawały ci się trudne. W uczuciach coś zacznie rozkwitać szczególnie u tych osób, które obecnie są na progu nowego związku. Osoby w stałych związkach umocnią swoją pozycję. W tym miesiącu czeka cię dosyć dużo pracy. Pod kątem zdrowia to dobry czas byś w końcu zadbał o kondycje swoją.

Byk

Ten czas raczej powinien należeć do takich spokojnych, nic takiego intensywnego w tym miesiącu Cię nie czeka. To dobry miesiąc na przemyślenia, plany. W miłości to ty lepiej nic nie ruszaj, tak będzie lepiej. Samotne osoby za bardzo skupią się na tym co było. W pracy zakończysz jakiś ważny dla Ciebie etap, zamkniesz to by otworzyć się na nowe. Zdrowie raczej wyciszone, nie powinno być z nim problemu.

Bliźnięta

Poczujesz, że masz dosyć, dopadnie cię trochę wiosenne przesilenie, poczujesz się jak wypompowany balon. W tym miesiącu będziesz żyć na dosyć intensywnych obrotach, z utęsknieniem będziesz czekał na koniec miesiąca. W miłości los ci sprzyja, wiele sytuacji tak jakby tak się ułoży, że czekają cię dobre zbiegi okoliczności. Osoby w stałych związkach powinny unikać kłótni, niestety w tym miesiącu są na przegranej pozycji. W pracy i uznanie, docenienie, to ci dodał skrzydeł.

Rak

Zapowiada się pracowity miesiąc. Jest pokazana też mobilizacja oraz taki konkretny plan działania, szczególnie na ścieżce zawodowej. W tym miesiącu wszystkich będziesz ustawiać pod siebie, uważaj bo pod koniec miesiąca co niektóre osoby będą Cię miały dosyć. Daj sobie w tym miesiącu trochę drobnych przyjemności a zobaczysz, że od razu trochę lepiej zacznie się układać. W miłości bądź konkretny i zdecydowany, określ swoje priorytety. Ten miesiąc będzie zmienny jak w kalejdoskopie.

Lew

Mimo intensywnej pracy, w tym miesiącu pojawi się zastrzyk energii, który da kopa do działania. Ty sam raczej dosyć wysoko postawisz poprzeczkę, masz pewne sprawy do załatwienia które zamkniesz jeszcze w tym miesiącu. Będziesz chciał coś udowodnić bliskiej ci osobie i jeśli faktycznie postawisz na działanie, cel zostanie osiągnięty. Nadchodzi dobry czas dla Ciebie. Postaw na cierpliwość bo to da ci zwycięstwo. Single mogą liczyć na poznanie kogoś kto za wróci im w głowie.

Panna

Dużo pracy w tym miesiącu, jednak ogólnie ten miesiąc zaliczysz do udanych, tylko nie zapomnij o swoich celach. Niestety zdarza ci się mieć słomiany zapał, a potem się dziwisz czemu cos nie wyszło. W tym miesiącu posprzątasz dosłownie ale też w przenośni, uporządkujesz wiele spraw, które od dawna tylko przekładasz. Teraz jest ten czas by uporządkować to co ważne dla ciebie. W miłości uznasz że cały czas coś stoi na drodze by osiągnąć szczęście tak jak byś miał pod górkę.

Waga

W tym miesiącu na nudę nie będziesz narzekać. Wręcz przeciwnie, odniesiesz wrażenie że wszystko dzieje się wokół ciebie na wysokich obrotach. Ten miesiąc to też wiele niespodzianek i zaskoczeń. Będziesz czuć, że aż nadto tego wszystkiego, ciesz się tym bo niestety to minie. W stałych związkach ożywienie oraz rozpali się na nowo namiętność. Single zapragną dać sobie trochę więcej spontaniczności i zaszaleją.

Skorpion

W tym miesiącu możesz mieć trochę pod górkę, jednak nie martw się na zapaś bo szczęście ci sprzyja i mimo wszystko to się dla Ciebie dobrze zakończy. W tym miesiącu będzie ci ciężko pogodzić sprawy osobiste i zawodowe, niestety i tu trochę się tych spraw na zbiera. Uważaj też na zdrowie, niestety pokazało się osłabienie, spadek sił witalnych, może się też przyplątać jakieś przeziębienie. Daj sobie więcej luzu, za bardzo działasz według pewnego planu, daj sobie więcej luzu.

Strzelec

Wraz z nadejściem wiosny poczujesz przypływ sił witanych, zrobisz też konkretne plany na taki krótki okres w swoim życiu. Wypunktujesz konkretnie i precyzyjnie to co chcesz osiągnąć, następnie przejdziesz do działania. Pojawią się ciekawe znajomości jednak to nie będzie nic konkretnego raczej osoby, które nie do końca spełniają twoje oczekiwania. W pracy dużo energii i konkretnych działań które przyniosą pieniądze.

Koziorożec

Na przekór innym kiedy wszyscy zaczną szykować zmiany na wiosnę, ty podejdziesz do tego spokojnie na luzie, staniesz się obserwatorem. Odpoczniesz, nabierzesz sił energii, bardzo ci teraz taki odpoczynek jest potrzebny. To też czas na refleksje u ciebie i przemyślenia. Poznasz kogoś nowego, jednak przeszłość lub życie tej osoby trochę cię zdystansuje, uznasz że na tym etapie nie chcesz wchodzić w tak trudne tematy.

Wodnik

W tym miesiącu wiele spraw będzie po twojej myśli, a i dobre nastawienie cię nie opuści. W tym miesiącu zaplanujesz ważną inwestycje dla siebie, bardziej to wygląda na kontynuacje czegoś ważnego dla Ciebie. Nie mieszaj miłości ze sprawami zawodowymi. Powinieneś w tym miesiącu postawić na swój wygląd. To jest też dobry czas na zmiany, metamorfozy itp. warto by zrobić coś dla siebie.

Ryby

Ten miesiąc jest pod znakiem takiego zwolnienia ale nie wycofania się. Zawodowo nadal będzie się dużo działo jednak jest takie konkretne działanie precyzyjne. Jest nowe wyzwanie i co z a tym idzie też dodatkowe pieniądze więc warto się trochę postarać. W stałych związkach będą w tym miesiącu wyjątkowo łase na miłosne wyznania. Zapragniesz cieszyć się uznaniem i zdecydowanie ci się to uda.


Horoskop przygotowała Beata Kalinowska - www.beatakalinowska.cba.pl


Horoskop runiczny - kwiecień 2018


Baran

Praca - Przygotuj się na to, że sprawy rodzinne skutecznie odetną cię od możliwości skupienia się w pełni na ważnych dla twojej dalszej kariery zagadnieniach. Tym samym kwiecień będzie czasem wstrzymania wszelkich twoich zawodowych tematów rozwoju, umacnia pozycji w firmie w której pracujesz.

Finanse - Poza drobnymi wydatkami związanymi z awariami w domu nic nie zagrozi twojej finansowej płynności, pamiętaj by nie koncentrować się tylko i wyłącznie na tym konkretnie temacie życia ponieważ wówczas możesz poważenie poróżnić się z najbliższymi.

Uczucia - Zazdrość bywa złym doradcą tym samym jeżeli staniesz się za bardzo zaborczy, uparty możesz doprowadzić do niepotrzebnego ale poważnego konfliktu między tobą a partnerem. Pamiętaj, że nie możesz poprzez pryzmat swoich kompleksów postrzegać oraz oceniać innych.

Zdrowie - Zadbaj o swoją krew, jej jakość, poza tym czas najwyższy wzmocnić stan twojej skóry oraz włosów.

Wspomagający znak runiczny na kwiecień dla zodiakalnych Baranów to runa Wunjo.


Byk

Praca - Koniec twojego obecnego zawodowego etapu tak można by w skrócie określić to co kwiecień ci w sferze pracy przyniesie. Bez najmniejszego lęku otwieraj się na nowe, być może dobrze będzie wreszcie pomyśleć o otworzeniu własnej działalności. Każde działanie które napełnione będzie twoją kreatywnością przyciągnie do ciebie spełnienie zawodowe.

Finanse - Czeka cię konieczność pożyczenia pieniędzy twojemu partnerowi, już od dłuższego czasu chce on się rozwijać, zrealizować swoje plany związane z karierą dlatego też wprost poprosi cię on o finansową pomoc.

Uczucia - Spokój, radość oraz drobne nieistotne spory będą cechować twój związek. Wejdziesz w czas stabilizacji tego aspektu życia także nim się nie przejmuj, panuj jedynie nad tym by nie wykazywać zbędnej pamiętliwości. Jeżeli jesteś samotny przyjrzyj się swoim znajomym, ktoś z jego grona od dawna się w tobie kocha.

Zdrowie - Skup się na twojej przemianie materii, jest ona w opłakanym stanie i już niebawem przysporzyć ci może poważnych zdrowotnych problemów.

Wspomagający znak runiczny na kwiecień dla zodiakalnych Byków to runa Perthro .


Bliźnięta

Praca - Uważaj na słowa które w pracy wypowiadasz, waż też na to co i komu mówisz, może okazać się że chwila twojej nieuwagi, braku czujności zbytnio cię wyluzuje poprzez co powiesz coś naprawdę niestosownego. Konsekwencje takiego zachowania mogą być dla twojej przyszłości w tym konkretnym miejscu pracy naprawdę bardzo poważne.

Finanse - Będzie to niekorzystny miesiąc dla twoich spraw finansowych, czekają cię liczne wydatki, szczególnie związane ze sprawami urzędowymi. Bądź ostrożny i wyłączaj pewne sprzęty gdy wychodzić będziesz z domu, w innym razie czekać cię może nawet pożar mieszkania.

Uczucia - Zupełnie nie rozumiesz oraz nie dogadujesz się z partnerem, między wami już tak naprawdę nastąpiło rozstanie teraz tylko trzeba będzie z odwagą przyznać się do porażki w tym aspekcie twojego życia. Zajmij się uporządkowaniem sfery emocjonalnej ponieważ masz tendencję do tworzenia toksycznych związków.

Zdrowie - Dbaj o wzmocnienie twojej odporności organizmu, poza tym uważaj na swój kręgosłup gdyż jest on wyraźnie osłabiony, nadwyrężony.

Wspomagający znak runiczny na kwiecień dla zodiakalnych Bliźniąt to runa Perthro.


Rak

Praca - Twój każdy wysiłek wkładany w zawodowe obowiązki jest praktycznie niezauważalny dla szefa, tym samym możesz czuć się tak jakbyś był totalnie nieistotny dla firmy w której pracujesz. Czas zacząć zadbać o swoje spełnienie i świadomie kierować losami twojej kariery, bez najmniejszych obaw zacznij rozglądać się za nową pracą ponieważ bardzo szybko znajdziesz dobrą posadę.

Finanse - W tym temacie twojego życia nastąpi swego rodzaju stagnacja, także nic nie zagrozi twojemu materialnemu bezpieczeństwu ale też poczujesz się tak jakby dosłownie nie było cię stać na spełnienie swoich marzeń, pragnień.

Uczucia - Czas zmian, wiele przetasowań nastąpi w twojej relacji, także nie będzie to łatwy dla ciebie oraz partnera czas. Nie obawiaj się jednak, ponieważ jeżeli z otwartym sercem podejdziesz do tego co zadzieje się między wami sprawisz że twój związek wejdzie na wyższy poziom porozumienia oraz jakości. Jeżeli jesteś samotnym zodiakalnym Rakiem zaufaj przeznaczeniu, pozwól mu naprowadzić cię na poznanie miłości życia.

Zdrowie - Zatroszcz się o swoje drogi oddechowe, grozi ci poważne zapalnie krtani.

Wspomagający znak runiczny na kwiecień dla zodiakalnych Raków to runa Fehu .


Lew

Praca - Twoja praca daje ci tak naprawdę wszystko, możesz dzięki niej spokojnie żyć, realizować swoje pragnienia. Nie mniej jednak od samego początku kwietnia coś mówić ci będzie, że to jednak nie jest twoje miejsce w którym rozwinąć będziesz mógł swoje pełne możliwości. Przemyśl czy oby na pewno wiesz o co tobie samemu tak naprawdę chodzi, ponieważ uporczywym szukaniem nowej, idealnej pracy znacząco możesz pogorszyć swój zawodowy aspekt życia.

Finanse - Kwiecień przyniesie ci same wydatki, straty na każdej praktycznie płaszczyźnie twojego życia, bądź więc skrupulatny jeżeli chodzi o planowanie wszelkich inwestycji, wydatków. Zdecydowanie ktoś życzy ci by przestało się ci dobrze wieść jeżeli chodzi o twoją płynność finansową.

Uczucia - Będzie to idealny miesiąc na rozpoczynanie przez zodiakalnych Lwów nowych związków, wchodzenia w nowe znajomości. Bez namysłu więc odcinaj się od tego co ogranicza twoją wrodzoną wolę wolności. Rzadko ale jednak liczyć możesz na przychylność losu który podsuwa ci osoby pasujące do ciebie wręcz idealnie i kwiecień właśnie będzie takim czasem.

Zdrowie - Dokuczać ci będzie układ pokarmowy, stawowy oraz mięśniowy poza tym w najmniej oczekiwanym momencie nabawić się możesz poważnego urazu nóg. .

Wspomagający znak runiczny na kwiecień dla zodiakalnych Lwów to runa Hagalaz.


Panna

Praca - Nie spodziewaj się iż cokolwiek dobrego zadzieje się w twojej pracy, czy też tym aspekcie twojego życia. Borykać się będziesz z nieustannymi konfliktami, nieporozumieniami oraz niedomówieniami, dzięki czemu miejsce w którym pracujesz strasznie cię umęczy poprzez co myśleć będziesz tylko o tym jak się z niego uwolnić, ewakuować.

Finanse -Nie bądź drobiazgowy, nie przeliczaj wszystkiego co wiąże się z twoimi wydatkami, zakupami. Możesz bez żadnych obaw poczuć się beztrosko jeżeli chodzi o aspekt finansów i wszystkiego co się z nim wiąże. Kobiety spod tego znaku zodiaku powinny pomyśleć dwa razy nad słusznością co do niektórych planowanych przez was zakupów związanych z waszą garderobą. Zakupienie przez was np. wymarzonych butów może z czasem bardzo poważnie wpłynąć na wasze zdrowie.

Uczucia - Jesteś w bardzo trudnym, toksycznym związku, próbujesz dbać o tą relację ale do niczego to nie prowadzi. Czas nadejścia wiosny potraktuj jako czas odnowy, porządków twojego życia tym samym pożegnaj się z człowiekiem który cię męczy, drażni i nudzi.

Zdrowie - Skup się na pozbyciu się z twojego organizmu toksyn oraz złogów pochodzących z nieefektywnie działającej u ciebie przemiany materii.

Wspomagający znak runiczny na kwiecień dla zodiakalnych Panien to runa Berkano.


Waga

Praca - Kwiecień będzie napiętym oraz niespokojnym miesiącem dla twoich zawodowych spraw, ze wszystkim czego się będziesz w pracy dotykać mieć będziesz mniejszy, bądź większy problem, dziwny stres. Dodatkowo możesz przez nieuwagę uszkodzić jakiś firmowy sprzęt tym samym pilnuj siebie samego, ponieważ wszystko w pracy lecieć ci będzie przez dłonie.

Finanse - Większość tego miesiąca będzie trudna, mocno stresująca dla twoich finansowych spraw, co więcej możesz o co niektóre wydatki pokłócić się i to poważnie z kimś z twojego rodzinnego otoczenia. Bądź opanowany, spokojny, ponieważ koniec kwietnia przyniesie zdecydowaną poprawę w tym aspekcie twojego życia.

Uczucia - Marazm, nuda i przewidywalność wypełni twój związek, odniesiesz wrażenie iż rozmawiasz z partnerem tylko o obowiązkach, tym co macie do zrobienia, natomiast zniknęły wasze wspólne zainteresowania, wszystko co was powinno prawdziwie łączyć i spajać. Wprowadź do związku jak najwięcej pasji, nieprzewidywalności. Samotne osoby spod tego znaku nie powinny poszukiwać miłości życia za pomocą internetu.

Zdrowie - Zajmij się swoim układem nerwowym, neurologicznym, warto też byś zaczął wzmacniać twoją kondycję oraz motorykę ciała.

Wspomagający znak runiczny na kwiecień dla zodiakalnych Wag to runa Laguz.


Skorpion

Praca - Będziesz w nadchodzącym miesiącu wyraźnie zmęczony, rozczarowany tym co dziać się będzie w twojej zawodowej przestrzeni życia, tym samym wielokrotnie zadawać sobie będziesz pytanie po co pracujesz, co masz z tego konkretnego faktu. Jesteś bardzo silną osobowością tym samym postaw na siebie, tak naprawdę musisz prowadzić swój biznes który pozwoli ci w pełni pokazać i przejawiać twoją siłę kreatywności.

Finanse - Nie stresuj się o bezpieczeństwo oraz stan twoich finansów, poprzez niepewność zaburzasz tylko właściwy obieg energii odnoszący się do pieniądza jako takiego. Kwiecień będzie idealnym miesiącem do inwestowania w swoje kompetencje, umiejętności, poszerzanie wiedzy.

Nie stresuj się o bezpieczeństwo oraz stan twoich finansów, poprzez niepewność zaburzasz tylko właściwy obieg energii odnoszący się do pieniądza jako takiego. Kwiecień będzie idealnym miesiącem do inwestowania w swoje kompetencje, umiejętności, poszerzanie wiedzy.

Zdrowie - Uważaj na układ trawienia ze szczególnym nakierowaniem na żołądek oraz dwunastnicę. Dodatkowo uporczywie dokuczać ci będą twoje stawy biodrowe oraz kolanowe.

Wspomagający znak runiczny na kwiecień dla zodiakalnych Skorpionów to runa Thurisaz.


Strzelec

Praca - W kwietniu przyjdzie czas na rozwijanie wszelkich twoich pomysłów związanych z karierą zawodową oraz jej dalszymi losami i rozwojem. Nie wahaj się, skocz na głęboką wodę ubiegając się o pracę w bardzo wymagającej firmie lub też zakładając swój własny biznes. Wszelkie twoje odważne działania w tym temacie życia odpłacą ci się z nawiązką.

Finanse - Przeznacz jak najwięcej pieniędzy na nawet krótki ale pozwalający ci wypocząć wyjazd, nie żałuj sobie gotówki na poprawę twojego samopoczucia oraz zdrowia. Pamiętaj że chytrość, skąpstwo wobec siebie samego zawsze prędzej czy później przyciągnie do ciebie biedę.

Uczucia - Skoncentruj się nad tym jak czujesz się w związku w którym jesteś, bądź w dobrym tego słowa znaczeniu egoistą, czyli kimś kto ma świadomość siebie oraz odwagę by głośno mówić o swoich pragnieniach. Nie zmuszaj się do trwania w relacji która cię ogranicza, przed dokonaniem takich dość jednoznacznych decyzji zapytaj siebie samego czego tak naprawdę oczekujesz od tej sfery twojego życia.

Zdrowie - Będziesz osłabiony, wyraźnie przemęczony poprzez co nabawić się możesz poważnego i uciążliwego przeziębienia. Nie nadwyrężaj swoich kolan gdyż mogą one przysporzyć ci naprawdę poważnych problemów.

Wspomagający znak runiczny na kwiecień dla zodiakalnych Strzelców to runa Othala.


Koziorożec

Praca - Nie bój się zmian, wszystkiego tego co stanowi wejście w nieco inny zawodowy etap twojego życia. Kwiecień przyniesie ci wiele wyzwań związanych z wszystkim tym czym się zawodowo zajmujesz, z podniesiono wysoko głową podejmij się ich a czeka cię kilka
naprawdę udanych tygodni w tym aspekcie twojego życia.

Finanse - To będzie bardzo udany miesiąc dla twojej sfery finansowej, bądź szczególnie hojny dla wszelkich twoich pomysłów, szczodrze na ich realizację wydawaj swoje pieniądze.

Uczucia - Jest w tobie wiele wątpliwości, lęków odnoszących się do twojego związku, uczuć. Nie możesz się z nimi poukładać, poprzez co coraz silniej zamykasz się w sobie, pozwól na nie analizowanie wszystkiego, ciesz się z tego co masz a nic nie zburzy twojej uczuciowej harmonii.

Zdrowie - Zajmij się swoim układem pokarmowym, krążeniowym czas też znacznie mocniej dotleniać twój organizm.

Wspomagający znak runiczny na kwiecień dla zodiakalnych Koziorożców to runa Othala.


Wodnik

Praca - Przed tobą miesiąc który pozwoli ci znacząco i jednoznacznie odmienić twoją zawodową przestrzeń. Tym samym możesz otrzymać propozycję awansu, nowej wręcz pracy, jeżeli wykażesz się wiarą w siebie, odwagą rozpoczniesz czas twojego totalnego spełniania się w tej sferze życia.

Finanse - Nie będziesz musiał martwić się o twoje finansowe bezpieczeństwo, ale wiesz że jesteś osobą bardzo wrażliwą, wręcz nadwrażliwą poprzez co ktoś z grona twoich przyjaciół z premedytacją wyciągnie od ciebie bezzwrotną pożyczkę.

Uczucia - Bardzo często będziesz się spierać ze swoim partnerem, dodatkowo swój wolny czas spędzać będziesz osobno bez niego przy swoim boku. Nie istnieje już tak naprawdę twoja relacja, z czego zresztą zdasz sobie sprawę z pełną świadomością wchodząc tym samym w płomienny romans.

Zdrowie -Zmień swoją dietę, inaczej też zacznij spędzać wolny czas, a to ze względu iż kondycja twojego ciała w tym miesiącu drastycznie się osłabi.

Wspomagający znak runiczny na kwiecień dla zodiakalnych Wodników to runa Laguz


Ryby

Praca - Działaj bez zastanowienia, żadnych wątpliwości w słuszność tego co chcesz w swoim miejscu pracy osiągnąć. Ten miesiąc sprzyjać będzie temu byś oczywiście w dobrym tego słowa znaczeniu rozpychał się łokciami, nie pozwalając tym samym na odebranie ci należnego sukcesu, tego co swoim wysiłkiem osiągnąłeś.

Finanse - Bądź czujny możesz dosłownie zapomnieć czegoś np. wyłączyć z prądu wychodząc z domu co w efekcie końcowym skończyć się może naprawdę źle dla twojego portfela. Uważaj więc byś poprzez swoje roztrzepanie nie ściągnął na siebie zbędnych wydatków, utraty pieniędzy.

Uczucia - Swoim przyzwyczajeniem się, przylgnięciem do partnera wprowadzasz się w coraz większe poczucie wypalenia, stagnacji oraz frustracji. Zadaj więc sobie pytanie czy oby na pewno czujesz, że jesteś w związku który daje ci prawdziwe spełnienie.

Zdrowie - Będzie ci dokuczać i to poważnie twój kręgosłup krzyżowy, poza tym możesz zacząć odczuwać dolegliwości reumatyczne.

Wspomagający znak runiczny na kwiecień dla zodiakalnych Ryb to runa Perthro.Horoskop przygotował Runista Arkadiusz - www.runistaarkadiusz.pl
Horoskop chiński – kwiecień 2018

Szczur

Kwiecień jest dla Ciebie miesiącem sprzyjającym w realizacji swoich celów i działań. Pamiętaj jednak,że sukces możesz osiągnąć tylko wtedy, kiedy wykażesz się inicjatywą i zaangażowaniem. Unikaj lenistwa, ono może stać się dla Ciebie wyjątkowo zgubne. Sytuacja ma się podobnie jeśli chodzi o sprawy uczuciowe. Nadmierna zmienność nastrojów doprowadzić może do wielu sporów, których nie uda się załagodzić jednym 'przepraszam'. W sprawach zdrowotnych mogą się odezwać dawne dolegliwości układu kostnego.

Bawół

Kwiecień dla Bawoła to czas, w którym będzie trzeba wykazać się dużą cierpliwością i sumiennością, zwłaszcza jeśli o sprawy zawodowe. Bądź ostrożny na osoby spod Znaku Zająca, gdyż może wykorzystać Twoje pomysły a zasługi przypisać sobie. W uczuciach w stałych relacjach mogą pojawić drobne nieporozumienia, głównie z powodu wydumanych powodów do zazdrości. Samotne Bawoły zainteresowanie wzbudzą u osoby spod Znaku Świni i zanim pomyślą o szybkim go ukróceniu, warto dać szanse na bliższe się poznanie. W sprawach zdrowotnych zwróć uwagę na odpowiednią dietę. Zadbaj o dolny układ pokarmowy.

Tygrys

Tygrysy w kwietniu podatne będą na zmienne nastroje. Warto trzymać nerwy na wodzy, gdyż ani złością ani nadmiernym pesymizmem nie uda się rozwiązać problemów, które wyjątkowo w tym miesiącu mogą się pojawiać. Należy pamiętać by nic nie odkładać na później i sprawy rozwiązywać na bieżąco. Bądź uważny na sprawy materialne, pilnuj terminów oraz dokumentów zwłaszcza kiedy chodzi o ich podpisywanie. W sprawach zawodowych nie bój się odważnych posunięć gdyż możesz przegapić intratną propozycję, która nieprędko ponownie się pojawi. W uczuciach nie odtrącaj partnera, doceń jej obecność i wsparcie. W sprawach zdrowotnych zwróć uwagę na układ krążeniowy głównie pod kątem hormonalnym.

Zając

Kwiecień doda Tobie skrzydeł i jeśli tylko odwaga Ciebie nie opuści, masz możliwość w sprawach zawodowych zakontraktować dla siebie intratny interes. W sprawach uczuć staraj się nie rozleniwiać, okaż trochę zainteresowania swojej drugiej połowie. Samotne Zające skore będą bardziej do uwodzenia i nie poniesiesz żadnych przykrych z tego tytułu konsekwencji, jeśli w swoich podbojach dobierzesz sobie osobę, która ma takie same zapatrywania jak Twoje. W sprawach zdrowotnych zadbaj o układ kostny. Wszelkiego rodzaju wysiłek fizyczny dozuj z umiarem.

Smok

Smoki pomimo, że w kwietniu zapragną więcej spokoju, to nie do końca będzie im to dane. Nadrobić będzie trzeba zaległości towarzyskie, odwiedziny, spotkania z dawno niewidzianymi znajomymi, a do tego nowe zaproszenia będą sypać się jak z rękawa. W sprawach uczuć, stałe związki mogą przechodzić mały kryzys, który uda się zażegnać tylko dzięki poważnym rozmowom. Osoby samotne trwałe relacje zbudują z osobą spod Znaku Konia, ostrożnym należy być w relacjach ze Szczurem. W spawach zdrowotnych we znaki dać się może alergia, którą najlepiej leczyć pod okiem lekarza. .

Wąż

Kwiecień dla Węża to idealny miesiąc na to by pomyśleć o wyjeździe nawet chociażby na weekend za miasto, ponieważ to pozwoli wam na zregenerowanie sił i ukoić skołatane ostatnimi czasy nerwy. W sprawach uczuciowych staraj się słuchać, korzystać ze wsparcia partnera, kto jak kto ale on na pewno nie jest Twoim wrogiem. Samotne Węże skłonne będą do melancholii, rozpamiętywania spraw przeszłych, przez co, mimo dużego zainteresowania płcią przeciwną nie będą skore do zawierania bliższych znajomości. W sprawach zdrowotnych, mimo ciepła za oknem, zadbaj o większą odporność organizmu.

Koń

Kwiecień dla Konia to miesiąc pełen niespodzianek i choć te przykre według waszego mniemania tez się pojawią, to los tymi dobrymi szybko rozgoni ciemne chmury nad waszą głową. W sprawach zawodowych postaraj się uwierzyć bardziej w swoje siły, gdyż dzięki dynamice działania i przekonania o własnych racjach możesz wiele zyskać. W uczuciach unikaj przygodnych zdarzeń gdyż może to zaważyć na stałych relacjach z partnerem. W sprawach zdrowotnych zadbaj o układ rozrodczy.

Koza

Kwiecień sprzyja sfinalizowaniu i dokończeniu wszelkich rozpoczętych, jak również nowych projektów. W sprawach zawodowych śmiało możesz starać się o awans w postaci stanowiska lub samej podwyżki na obecnym stanowisku. W sprawach uczuciowych przeżywać będziesz drugą młodość, to również idealny czas na planowanie powiększenia rodziny, a osoby w nieformalnym związku śmiało mogą wyznaczać datę ślubu. W sprawach zdrowotnych warto zadbać o układ kostny, zwłaszcza zęby.

Małpa

Kwiecień jak mawia przysłowie w pogodzie przeplata i podobnie może być z Twoimi emocjami i zachowaniami. Staraj się jednak być w porządku dla samego siebie oraz najbliższych. Wszelkie kłamstwa mataczenia mają krótkie nogi, a i w sprawach zawodowo finansowych pamiętaj, że szybkie zyski niosą ze sobą duże ryzyko i żaden chytry jeszcze się na tym nie wzbogacił. W uczuciach graj w otwarte karty, to lepsze niż robienie dobrej miny do złej gry. Samotne Małpy obiecujące relacje na przyszłość i głębszy rozwój znajomości stworzą z osobą spod Znaku Węża. W sprawach zdrowotnych dokuczać mogą stany zapalne górnego układu oddechowego.

Kogut

Koguty w kwietniu, aby nie ponieść klęski zawodowo-finansowej muszą zakasać rękawy i przyłożyć się ostro do pracy. Pamiętaj, że do sukcesu dzieli Ciebie cienka nić, a przeszkodą na Twojej drodze może stać się tylko Twoja zbyt pewność siebie i twierdzenie, że masz wszystko pewne jak w banku. W uczuciach, domu i rodzinie na Twojej głowie spocznie większość obowiązków, pomocy i wsparcie jakim obdarzysz najbliższych zostanie stokrotnie docenione. Samotne Koguty jeśli na swojej drodze spotkają Szczura, nie powinny odwracać się od tej znajomości, gdyż może ona wnieść wiele radości w wasze życie. W sprawach zdrowotnych warto zadbać o wygląd i kondycje skóry. .

Pies

Pies w kwietniu może borykać się z wieloma dylematami. W sprawach zawodowych to dobry czas na podjęcie decyzji, aby zmienić miejsce pracy lub podjąć dodatkowe kursy, szkolenia. Przeszkodą w tym drugim wydawać by się mogło będą finanse, które niespodziewanie się znajdą na ten cel. W uczuciach dla stałych związków i tam gdzie działo się od dłuższego czasu źle to czas poważnych decyzji. Zamiast uciekać w nieskończoność przed nimi zdobądź się na decydujące rozmowy. Czas temu sprzyja, a reszta jest w Twoich rękach. Samotne Psy ostrożność powinny zachować w relacji z Bawołem. W sprawach zdrowotnych zadbaj o układ moczowy.

Świnia

Kwiecień dla Świń wybierających się w podróż lub planujących powrót z długotrwałej emigracji jest idealnym czasem na zrealizowanie swoich i planów i marzeń. W sprawach uczuciowych pojawić się mogą drobne konflikty z powodu spraw finansowych, aby im zapobiec, pamiętaj by wszelkie w tym temacie decyzje konsultować z partnerem. Samotne Świnie by poznać swoją drugą połówkę powinny postarać się wyjść do świata i ludzi, nie zamykać się w wirtualnym świecie. Bynajmniej kwiecień nie sprzyja zawarciu w ten sposób długotrwałych znajomości. W sprawach zdrowotnych zadbaj o więcej snu, ogranicz cukier.


Horoskop przygotowała Wróżka Nanette - www.magicznewrota.pl/WrozkaNanette