Floating Facebook Widget
Horoskop miesięczny ogólny – wrzesień 2018

Baran

W miesiącu wrześniu należy uporządkować pewne sprawy albo i całe nasze życie. Kolejne karty nakazują wprowadzenie koniecznych regulacji, przestrzegania zasad i wywiązywania się z obowiązków. Jeśli nie dostosujemy się uczciwie do naszych zobowiązań spotka nas krytyka, surowy osąd albo też i kara, łagodna albo ciężka. Kolejne karty zapowiadają okres, który upłynie nam na załatwianiu ważnych spraw formalnych, a więc w najbliższym czasie przyjdzie nam podpisywać ważne umowy, przeglądać dokumenty, składać podania albo zeznania podatkowe. Ważne by w tym miesiącu być uczciwym.

Byk

W tym miesiącu pokazuje się, że tkwimy w złudzeniu, że problem rozwiąże się sam albo że brak działań nie powinien zaszkodzić czy wręcz uchronić nas przed nieprzyjemnościami. To lęk przed różnymi wyzwaniami, z którymi musimy się zmierzyć, ale zamiast tego unikamy konfrontacji i rezygnujemy z pewnych działań, które mogłyby być dla Was szansą. Nie doszukuj się tego, czego nie ma. Karty radzą więcej odwagi, wiary we własne siły i w to, że poradzimy sobie ze wszystkim. Co nas nie zabije, to nas wzmocni, pamiętajmy o tym i także o tym, za każdym razem kiedy stawiamy czoła.

Bliźnięta

Karty pokazują że jeśli dotychczas wydawało nam się, że w danej sprawie nic się nie dzieje, to możecie być pewni, że sprawa nagle ruszy z miejsca i niedługo wszystko szybko się rozwinie. Nie bądź bierny tylko przejmij inicjatywę. Karty zapowiadają powodzenie i sukces, o ile nie zostawimy sytuacji samej sobie. Odpowiednio nią kierując możecie zdobyć to, o co walczycie. Pamiętaj, że trening czyni mistrza, spokój, wytrwałość, opanowanie i determinacja to także sposoby na osiągnięcie sukcesu. Pokieruj swoim życiem, ponieważ w twoich rękach jest ostateczny wynik .

Rak

W nadchodzącym miesiącu stoicie w obliczu ważnego wyboru, najczęściej karta ta pokazuje, że coś wybieram, jakieś dokonuje decyzji . Karta też może wskazywać na sytuację kiedy zastanawiamy się czy poddać się namiętności i zaspokoić swoje pragnienia cielesne czy też wycofać się i nie pozwolić aby pożądanie wzięło górę nad rozsądkiem. Musicie zapanować nad swoimi popędami i niektórymi pokusami, jeśli wiecie, że uleganie im nie przynosi nam nic dobrego. Musicie obrać jedną drogę, jeden kierunek i nim podążać, inaczej będziemy czuć się coraz bardziej zagubieni.

Lew

W tym miesiącu staniesz przed ważnymi wyborami jednak twoja postawa będzie raczej niezdecydowana tak jakbyś ostatecznie nie miał pojęcia w jakim iść kierunku. Sam będziesz szukał siebie, za bardzo idziesz drogą narzuconą przez innych a czas poszukać swojej własnej. Będzie mnogość pomysłów jednak ty będziesz mieć problem z wyborem jednej rzeczy. Będzie dyskusja o poglądach a te ty jakoś masz konkretne i restrukcyjne będziesz próbować innych też do tego przekonać. Odpuść bo stracisz kogoś na kim ci bardzo zależy, nie ma sensu się upierać.

Panna

Ten miesiąc ci sprzyja, jest w układzie, że to inni liczą się z Tobą. W końcu coś zacznie być zależne od Ciebie, jednak ten aspekt pieniądza jest tutaj konkretnie zaakcentowany czyli odgrywa on ważną rolę w twoim życiu. Jakieś działanie, jakaś decyzja będą uzależnione od Ciebie. Uważam by nie przesadzić gdyż w tym miesiącu pieniądz ci sprzyja ale to nie znaczy, że masz szastać pieniędzmi, doceń natomiast jego walory, doceń że trzeba mieć szacunek dla pieniędzy. W tym miesiącu widać też przypływ gotówki szczególnie kiedy ktoś jest ci coś winny.

Waga

W tym miesiącu powinieneś popracować nad pojednaniem więzi rodzinnych, wartości, wspólnoty. Kolejna karta wskazuje nam pracę nad swoją duchowością oraz refleksją nad tym, co naprawdę ważne w życiu. Tutaj pokazuje się symbol przebaczenia, wyzdrowienia i ustąpienie przeszkód. To nowa droga w życiu, bardziej świadoma, mądra. Zmiany przyniosą nam spokój ducha, równowagę w życiu, ulgę, radość i wybawienie z trudnej sytuacji. Końcówka pokazuje się nam że nie ma beznadziejnej sytuacji tylko trzeba dążyć właściwą drogą. Musi być działanie.

Skorpion

Wrzesień pokazuje niestety bolesną stratę. Ta Karta symbolizuje rozstanie, odejście, rozczarowanie, łzy, smutek, pożegnanie, samotność, rozpamiętywanie przeszłości, żal, trzymanie się minionych rozczarowań. Sytuacja potoczy się inaczej niż oczekiwaliśmy. Niestety w tym rozkładzie musimy być przygotowani na zły czas na różnych płaszczyznach dlatego w tym miesiącu lepiej wiele spraw wziąć na przeczekanie, lepiej stać w miejscu niż dokonywać posunięć, które będą dla Was niekorzystne. Ten rozkład mówi też o tym, że ktoś bliski wbije nam nóż.. .

Strzelec

W tym miesiącu kołowrotek, pokazują się zmiany, początek nowego etapu, nagłe, niespodziewane wydarzenia, przeznaczenie, pokazują się również nowe możliwości, szanse do wykorzystania, okazje życiowe, które trzeba wykorzystać. Trzeba w tym miesiącu chwycić wiatr w żagle. Rozpoczyna się nowy etap, dokonuje się ważny dla Was przełom. W rozkładzie ta karta oznacza, że los szykuje nam szczęśliwe okoliczności. Zmiana będzie wiązać się ze wspaniałą propozycją pracy, której się nie spodziewaliśmy albo z nowym romansem, który przerodzi się w cudowne uczucie.

Koziorożec

Wrzesień staje pod znakiem poszukiwania własnego "ja", zagłębienie się w siebie, odejście od świata, samotność, asceza, powaga. W tym miesiącu masz uwolnić się od cudzych poglądów, obcego systemu wartości. Czas byś w końcu obrał swoją własną drogą, którą będziesz podążać, to ważne jeśli teraz tego nie zrobisz już zawsze będziesz w cieniu innych a nie tego od życia przecież chcesz. Musisz też zrozumieć, że bycie na świeczniku to nie jest sens życia u Ciebie, nie należysz do takich osób. Uważaj na osoby, które mogą próbować Tobą manipulować, unikaj tego.

Wodnik

Wrzesień nie zapowiada się najlepiej dla Ciebie pokazuje mi się tutaj brak poczucia bezpieczeństwa w związku, brak troski, opiekuńczości o partnera, zaniedbywanie jego spraw, brak zrozumienia, cierpliwości, wyrozumiałości. To niestety też nie będzie dobry czas okres na załatwianie spraw czy jakieś egzaminy w tym czasie. Wyszły karty które mówią o trudnościach i trudnym starcie, trzeba się będzie na to przygotować, może nie być łatwo. To tez okres gorszej płynności finansowej mimo iż to przejściowe trzeba trochę rozważniej wydawać w tym miesiącu.

Ryby

W tym miesiącu w pracy czeka cię urwanie głowy, będzie się dużo działo wokół Ciebie. Ty sam musisz być bardziej zdecydowany, musisz konsekwentnie iść wytoczoną przez ciebie drogą. To czas kiedy inni będą podążać za Tobą o ile ty sam będziesz konsekwentny w tym działaniu. Warto byś dokonał analizy co jest ważne a co ważniejsze dlatego iż nie będziesz w stanie skupić się na wszystkich sprawach. Dla samotnych dylemat przy wyborze partnera. Dla stałych związków lepiej ten czas przeczekać, to nie jest dobry czas na decyzje w związku.


Horoskop przygotowała Beata Kalinowska - www.beatakalinowska.cba.pl


Horoskop runiczny - wrzesień 2018


Baran

Praca - Będziesz w nadchodzącym miesiącu czuć się tak jakbyś nie potrafił się dogadać z osobami z zawodowego otoczenia. Nie będziesz umiał się dosłownie porozumieć w żadnej nawet najmniej istotnej, banalnej sprawie. Jeżeli szukasz pracy, bądź pragniesz otworzyć własną działalność ten miesiąc będzie ku temu idealnie sprzyjał.

Finanse - Czuć możesz dość silne lęki związane z Twoją finansową sytuacją, które z resztą nie będą mieć żadnego logicznego uzasadnienia. Być może masz przy sobie osobę, które przerzuca na Ciebie swoje zakompleksienie, poprzez co zaczynasz trząść się o swój byt niczym liść na wietrze.

Uczucia - Wrzesień przyniesie wiele niemiłych zdarzeń, spięć między Tobą a partnerem, wielokrotnie nie będziesz mieć nawet ochoty przebywać w jego towarzystwie. Jesteś uparty, zawsze dążysz i realizujesz to czego pragniesz w przypadku Twojego związku, przemyśl czy nie lepiej będzie dać za wygraną.

Zdrowie - Będziesz osłabiony, często zmęczony, poza tym notorycznie pojawiać się mogą na Twojej skórze różnego rodzaju zmiany dlatego też przemyśl jak się odżywiasz oraz kontrolujesz swoje emocje.

Wspomagający znak runiczny na wrzesień dla zodiakalnych Baranów to runa Jera.


Byk

Praca - Początek września zacznie się dla Ciebie naprawdę dobrze, atrakcyjnie jeżeli chodzi o przychodzące do Ciebie nowe zlecenia, które pozwolą Ci pokazać na co Cię stać, co potrafisz. Z biegiem kolejnych dni jednak ugrzęźniesz w licznych obowiązkach, dopadnie Cię znużenie, które może doprowadzić do tego, że popełnisz poważny błąd, dlatego też nie wychodź przed szereg, nie bierz na swoje barki zbyt wielkiego obciążenia.

Finanse - Ktoś z grona Twoich znajomych Cię oszuka i sprowadzi na Twoją osobę poważne finansowe problemy, straty. Nie będzie to czas sprzyjający dla większych wydatków, zaciągania jakichkolwiek finansowych zobowiązań. Skoncentruj się tylko na najważniejszych potrzebach i nie kieruj się przekonaniem iż ogólnie na prawie wszystko Cię stać.

Uczucia - Poczuć możesz że Twój związek, ogólnie sfera uczuć Cię przerasta, tak jakbyś chciał odpocząć od tego wszystkiego co się z nią wiąże. Postaraj się przez moment nie myśleć o tym co będzie dalej z Tobą i partnerem oraz czy będziesz szedł sam czy z kimś przez życie. Pozwól by to co odnosi się do tego aspektu potoczyło się przez moment swoim własnym torem.

Zdrowie - Skup się na swoich jelitach, całym metabolizmie. Zdecydowanie przydało się by Ci oczyszczanie organizmu z wszelkich złogów i toksyn.

Wspomagający znak runiczny na wrzesień dla zodiakalnych Byków to runa Uruz.


Bliźnięta

Praca - Jeżeli od dawna dzieją się oraz otaczają Cię zawodowe konflikty, pomówienia zacznij działać i udaj się na bardzo szczerą rozmowę ze swoim szefem. Czasem nie da się pewnych spraw zamieść pod dywan, uaktywnij swoją silną stronę osobowości i pokaż co niektórym osobom w pracy na co Cię stać. Jeżeli poszukujesz pracy we wrześniu ona do Ciebie przyjdzie ale będziesz musiał pokonywać do niej nieco większą odległość.

Finanse - Nachodzące cztery tygodnie nie zagrożą Twojej finansowej płynności, bezpieczeństwu. Ważne tylko będzie to byś uważnie podchodził do Twoim planów związanych z chęcią kupienia przez Ciebie nowego samochodu.

Uczucia - W tej sferze Twojego życia nic się ważniejszego nie zadzieje, bardziej tylko mieć będziesz wrażenie że nie wiesz czego chcesz od siebie i partnera. To niedopasowanie sprawiać będzie, że często zamykać się będziesz w sobie co budzić będzie liczne podejrzenia u partnera odnośnie Twojej wobec niego lojalności.

Zdrowie - Zadbaj o swoją odporność organizmu, szczególnie uważaj na dolne oraz górne drogi oddechowe.

Wspomagający znak runiczny na wrzesień dla zodiakalnych Bliźniąt to runa Ehwaz.


Rak

Praca - Ten miesiąc nie będzie dla Ciebie pod kątem zawodowym korzystny, przynosić Ci będzie wiele rozczarowania, nic nie będzie się więc Ci udawało wcielić w życie pod kątem Twoich zawodowych pomysłów, projektów. Jeżeli planowałeś właśnie we wrzeniu założyć swoją firmę nic Ci z tego nie wyjdzie. Być może tak naprawdę źle postrzegasz pewne aspekty tej sfery Twojego życia, nie dostrzegasz błędów które popełniasz.

Finanse - Bardzo łatwo sam z siebie, przez Twoje roztargnienie ściągniesz na siebie finansowe problemy, starty, pamiętaj więc by pilnować siebie i na siłę nie tworzyć, piętrzyć zbędnych finansowych obciążeń.

Uczucia - Długo trwający związek się wypali, z dnia na dzień przestanie mieć rację bytu dla Ciebie. Zbyt długo stałeś w miejscu, wykazywałeś się dosłownie wręcz lenistwem, celowym nie zauważaniem tego co czujesz, teraz przyjdzie Ci za to zapłacić nagłym rozpadem.

Zdrowie - Grozi Ci nabawienie się poważnej infekcji w obrębie dróg oddechowych, zatok, unikaj więc zbytniego wychładzania organizmu oraz jego przemęczenia.

Wspomagający znak runiczny na wrzesień dla zodiakalnych Raków to runa Berkano.


Lew

Praca - Wrzesień niczym szczególnym nie zaskoczy Cię jeżeli chodzi o sprawy zawodowe. Niczego więc nadzwyczajnego się nie spodziewaj, na pewno też nie masz co liczyć na to że ktoś zauważy Twój wkład w to jak funkcjonuje firma w której pracujesz. Wykonujesz tylko swoje obowiązki w czym zawsze pamiętaj nie ma niczego nadzwyczajnego.

Finanse - Bądź ostrożny podczas dokonywania opłat, bądź zakupów przez internet, możesz paść ofiarą oszustwa które będzie Cię drogo kosztować.

Uczucia - Nie będziesz w stanie zapanować nad atmosferą w Twoim związku. Z jednej strony ze wszelkich swoich sił chcieć będziesz okazać partnerowi jak najwięcej uczucia, zrozumienia z drugiej Twoje Ja będzie popychało Cię w kierunku rozstawiania partnera po kątach. Zadaj sobie pytanie czy oby na pewno umiesz tworzyć realny związek, bazujący przede wszystkim na akceptacji i rozumieniu drugiego człowieka.

Zdrowie - Wzmocnij swoją ogólną kondycję oraz wydolność organizmu.

Wspomagający znak runiczny na wrzesień dla zodiakalnych Lwów to runa Raidho.


Panna

Praca - Wrzesień może być jednym z gorszych miesięcy jeżeli chodzi o zawodowy aspekt Twojego życia. Przygotuj się na same porażki, problemy, rzucanie Ci pod nogi przeszkód po to tylko by utrudnić Ci realizację powierzonych Ci zadań. Zacząć się realizować możesz tylko w innym miejscu pracy, przestań więc łudzić się że coś w tej firmie jeszcze osiągniesz.

Finanse - O swoje pieniądze możesz być zupełnie spokojny, co więcej przestań je ciągle przeliczać, pozwól sobie na odrobinę rozrzutności dzięki której poczujesz że żyjesz.

Uczucia - Czuć się będziesz dobrze w związku który od jakiegoś czasu tworzysz, warto byś jedynie przemyślał czy oby nie za bardzo przyzwyczaiłeś się do wygodnego życia przy boku partnera co skutecznie zaniża Twoją pomysłowość, kreatywność związaną z uczuciami i ich okazywaniem.

Zdrowie - Zajmij się swoim kręgosłupem oraz stawami, gdyż zaczynają one być na poważnie osłabione i podatne na różnego rodzaju urazy, kontuzje.

Wspomagający znak runiczny na wrzesień dla zodiakalnych Panien to runa Ansuz.


Waga

Praca - Przestań mieć jakiekolwiek wątpliwości, zacznij ufać sobie i działaj, szukaj nowej pracy, ponieważ dzięki swojemu zdecydowaniu, pewności co do słuszności podjętych przez Ciebie decyzji bardzo szybko przyciągniesz do siebie taką ofertę zatrudnienia dzięki której wejdziesz w czas pełnego zawodowego siebie spełniania.

Finanse - Ktoś może chcieć za wszelką cenę wymusić na Tobie pożyczenie mu większej sumy pieniędzy, więcej możesz poczuć się w takiej sytuacji tak jakby nie wolno Ci było powiedzieć nie. Popracuj nad swoją asertywnością odnoszącą się do właśnie sfery finansowej, ponieważ to jej brak sprowadza na Ciebie różnego rodzaju problemy związane z materią jako taką.

Uczucia - Wrzesień będzie miesiącem rozstań, licznych sporów, kłótni i niedomówień. Nie będziesz miał najmniejszej nawet ochoty na to by choć częściowo pochylić się i zrozumieć swojego partnera, jeżeli więc tak naprawdę chcesz zakończyć relację w której jesteś zrób to i nie oszukuj siebie i jego.

Zdrowie - Zadbaj o swój układ krążenia, może on coraz silniej się osłabiać, wybijać ze swojego właściwego mu rytmu co też coraz wyraźniej przekładać się będzie na Twoje samopoczucie.

Wspomagający znak runiczny na wrzesień dla zodiakalnych Wag to runa Fehu.


Skorpion

Praca - Atmosfera w Twojej pracy momentami będzie Cię bardzo drażniła i męczyła, sprawiając iż chwilami chcieć ją będziesz tu i teraz rzucić. Bądź cierpliwy, spokojny, ponieważ pod koniec września okaże się że szef doskonale widzi Twój wysiłek, wkład w to by firma w której pracujesz funkcjonowała jak najlepiej, pamiętaj że nie warto jest się zwłaszcza w zawodowych sprawach kierować emocjami.

Finanse - Przestań marnotrawić swoje pieniądze, przeznacz je na wzmocnienie swojej kondycji, sprawności fizycznej. Warto też przeznaczyć większą sumę gotówki na wyminę Twojej przestarzałej już garderoby.

Uczucia - Związek w którym jesteś wyraźnie zacznie się wypalać, co więcej zaczniesz mieć wielką ochotę na to by poznawać coraz to nowych ludzi i nawet wchodzić w niezobowiązujące romanse. Twoje od dawna tłumione potrzeby na przestrzeni września z wielką siłą dadzą o sobie znać.

Zdrowie - Skup się na swoim układzie trawiennym, ma on coraz większy problem z odpowiednim przyswajaniem składników odżywczych poprzez co możesz być coraz bardziej osłabiony.

Wspomagający znak runiczny na wrzesień dla zodiakalnych Skorpionów to runa Uruz.


Strzelec

Praca - Będziesz bardzo przemęczony wszelkimi zawodowymi obowiązkami, sprawami a nawet osobami z którymi na co dzień współpracujesz. Jeżeli tylko to będzie możliwe weź nawet kilka dni urlopu tak byś mógł odizolować się od wszystkiego co tworzy Twoją zawodową przestrzeń życia.

Finanse - Czeka Cię nagły wydatek, zdarzenie, które mocno wstrząśnie Twoimi finansami i ich bezpieczeństwem. Pamiętaj, że nigdy nie uda się Ci nad wszystkim panować oraz kontrolować tego co do Ciebie ma przyjść.

Uczucia - Często będziesz się z partnerem spierać, nawet ostro kłócić dlatego też nie będzie to udany miesiąc dla Twojego związku. Samotne osoby spod tego znaku zodiaku spotkać mogą kogoś kto będzie idealnie do was pasował, ważne tylko byście z pełną otwartością przyjeli i otworzyli się na wszystko to czym obdaruje was ten nowo poznany człowiek.

Zdrowie - Zadbaj i to w sposób bardzo skrupulatny o stan Twoich stawów kolanowych.

Wspomagający znak runiczny na wrzesień dla zodiakalnych Strzelców to runa Laguz.


Koziorożec

Praca - Twoja sfera zawodowa w sumie niczym Cię na przestrzeni września nie zaskoczy, niemniej jednak zacznij starać się być bardziej produktywny, twórczy w swojej pracy, tym czym się zajmujesz. Pamiętaj, że stagnacja, brak rozwoju zawsze prowadzą do dość poważnych problemów, strat, czy też nieszczęść.

Finanse - Twoje pieniądze będą dosłownie przelatywać Ci przez place, spodziewaj się więc licznych, często bezsensowych wydatków które tylko zaczną przepełniać Cię lękiem o Twoje materialne bezpieczeństwo.

Uczucia - Jeżeli tylko zechcesz możesz stać się idealnym partnerem, pełnym wrażliwości, empatii oraz radości i akceptacji. Przestań więc bać się uczuć oraz nie postrzegaj siebie jako kogoś kto nie potrafi wręcz wyzwalać w sobie głębszych emocjonalnych stanów.

Zdrowie - Wrzesień będzie kolejnym miesiącem Twojego coraz gorszego samopoczucia i formy. Zacznij na poważnie przyglądać się temu dlaczego jesteś tak silnie osłabiony, wiecznie źle się czujący.

Wspomagający znak runiczny na wrzesień dla zodiakalnych Koziorożców to runa Sowillo.


Wodnik

Praca - Twoja zawodowa sytuacja będzie najkrócej pisząc zupełnie nieprzewidywalna, dlatego też niczego nie bądź w tym aspekcie Twojego życia pewien. Przygotuj się na takie sploty zdarzeń dzięki którym będziesz musiał wykazać się wielką asertywnością, fachowością. pamiętaj również że w miejscu pracy nigdy nie możesz ufać osobom Cię otaczającym w pełni.

Finanse - Pieniądze nie będę się Ciebie w ogóle trzymały w tym miesiącu, wszystko co tylko możliwe będzie Cię ich pozbawiać. Zaniedbania których się przez nawet lata dopuściłeś w różnych aspektach Twojej życiowej przestrzeni teraz się na Tobie zemszczą poprzez przytłoczenie Cię wszelkimi możliwymi wydatkami.

Uczucia - Nastaw się na poznawanie nowych ludzi, nie ratuj swojego obecnego związku. Przestań być tak bardzo porządny, sam siebie umoralniający, flirty o ile są one świadome i niekrzywdzące nikogo mogą dać Ci wiele radości, spełnienia.

Zdrowie - Zajmij się Twoim układem trawienia, krążenia, dobrze też będzie byś skontrolował poziom cholesterolu we krwi.

Wspomagający znak runiczny na wrzesień dla zodiakalnych Wodników to runa Perthro.


Ryby

Praca - Nie bój się zmian i takich które mogą w dobrym tego słowa znaczeniu wywrócić Twoje zawodowe życie do góry nogami. Wyzwania są niezbędne, ponieważ dzięki nim dostrzeżesz na ile Cię stać, jak jesteś silny. Wrzesień będzie idealnie sprzyjał poszukiwaniu nowej pracy, nawet takiej która znajdować się będzie za granicą.

Finanse - Jeżeli nawet w minimalnym stopniu zaniedbywałaś swoje zdrowie ten miesiąc ściągnie na Ciebie dość poważne problemy związane z Twoim stanem zdrowia co będzie Cię drogo kosztować. Przestań przeznaczać spore sumy pieniędzy na te inwestycje które mają za zadanie jedynie wzmocnić Twoje poczucie wartości.

Uczucia - W gruncie rzeczy nie umiesz już porozumieć się z partnerem, dlatego też czas przemyśleć sobie sens trwania w tym związku, który tylko czasem daje Ci namiastkę tworzenia czegoś stałego, wyjątkowego. Jeżeli jesteś samotną zodiakalną Rybą bądź ostrożny, ponieważ chwilowy romans może sprawić że zostaniesz rodzicem.

Zdrowie - Zadbaj o swój system nerwowy, stawy, mięśnie. Wskazane też by było byś zaczął stosować różnego rodzaju techniki relaksacyjne.

Wspomagający znak runiczny na wrzesień dla zodiakalnych Ryb to runa Mannaz.Horoskop przygotował Runista Arkadiusz - www.runistaarkadiusz.pl