Floating Facebook Widget
Horoskop miesięczny ogólny – lipiec 2018

Baran

W tym miesiącu w końcu odetchniesz, zamykasz coś za sobą, coś się kończy a ty w końcu poczujesz ulgę, że masz to w końcu za sobą. Jednak to tylko chwilowy oddech bo za niedługo znów zacznie się nowe przedsięwzięcie, które bardzo cię pochłonie. W tym miesiącu za bardzo odsuniesz na bok bliską ci osobę. Pamiętaj, że może to nie być dobre dla waszego związku. Samotne osoby nie będą mieć głowy do poznawania. Zajęte osoby powinny w końcu coś zrobić dla tej drugiej połówki, w końcu spełnić oczekiwania bliskiej osoby, pokazać że kochacie.

Byk

Za bardzo pochłania cię praca a przy okazji nie widzisz tego co dzieje się w twojej rodzinie. Przystopuj, skup się na rodzinie bo sprawa jest niecierpiąca zwłoki. Pojawi się możliwość wyjazdu wspólnego z kimś bliskim więc nie zmarnuj tej szansy. Samotne osoby poznają kogoś interesującego na gruncie zawodowym co może przerodzić się już w osobistą znajomość. Popracuj nad zdrowiem, mogą ci doskwierać bóle. W pracy pojawi się szansa, która w końcu pozwoli ci się wybić ponad szereg i spełnić twoje plany zawodowe, które dotychczas czekały na czas.

Bliźnięta

Pojawi się ktoś kto Cię zauroczy, dla kogoś stracisz głowę. Jednak być ostrożny bo wakacyjna fascynacja nie przetrwa próby czasu więc nie warto stawiać wszystko na jedną kartę. W pracy napięty okres, jednak twoje myśli już będą krążyć wokół wolnego. W tym miesiącu często będziesz odczuwać chroniczne zmęczenie ale jeśli trochę przystopujesz dasz sobie z tym radę i to minie. Warto trochę popracować nad kondycją. Unikaj jednak nadmiernego słońca gdyż w twoim przypadku nie jest ono obecnie u Ciebie wskazane. Miłe spotkanie w dobrym towarzystwie.

Rak

Zaczyna się zawodowo bardzo korzystny okres dla Ciebie, to czas kiedy masz szanse wiele ugrać, wiele zyskać jednak podstawa to ty i twoje działanie. To czas kiedy wiele zależy od Ciebie samej. W pracy stawisz czoło sytuacji, która od pewnego czasu cię przerażała ale w końcu załatwisz to do końca. W miłości tylko się przekonasz co tak naprawdę bliska ci osoba do Ciebie czuje. Zrozumiesz też na kogo możesz liczyć a na kogo nie. Ze zdrowiem uważaj bo w tym miesiącu wyniki mogą trochę niepokoić . Jednak w dużej mierze jest to wynik stresu u Ciebie.

Lew

Zawodowo pojawią się nowe wyzwania które cię zaskoczą, które na początku możesz odrzucić jednak zadasz sobie sprawę że czas iść dalej i nie ma już jako tako odwrotu z swojej ścieżki zawodowej. Twoja pozycja zawodowa zostanie ugruntowana, co nie za bardzo spodoba się konkurencji bo oni będą bez szans w starciu Tobą. W związku napięta atmosfera wynikająca z tego że za dużo problemów wkrada się w wasze relacje. Macie wiele spraw do wyjaśnienia sobie, pytanie tylko czy w tym miesiącu jesteście już na to gotowi czy jeszcze potrzeba czasu.

Panna

Jeśli jesteś bez pracy i szukasz pracy to będzie to korzystny czas dla Ciebie. Skup się na konkretnych ofertach wyjdź na przeciw, pokaż jak bardzo ci zależy na pracy oraz jaka determinacja Tobą kieruje. Pracujące osoby w tym czasie mogą liczyć na podwyżkę lub awans. To też dobry czas na przeprowadzkę na zmianę otoczenia lub rozpoczynanie nowego etapu. W tym miesiące pojawi się też możliwość dodatkowego zarobku. Uczuciowo w tym miesiącu nie powinno być raczej zmian, wszystko powinno być takie jak jest. Możliwość wygranej.

Waga

Dla osób, które są na nowym etapie zawodowym np. nowa praca, nowy projekt. Ten miesiąc może iść trochę pod górkę, to czas wdrążania się w nowe obowiązki. Jednak dla osób z stałą pracą ten miesiąc przyniesie pasmo sukcesów zawodowych, oczywiście takich które sami sobie wypracowali. Ty sam do końca zdziwisz się swoimi możliwościami, nie do końca uwierzysz w siebie. W miłości powalcz o to co najważniejsze dla ciebie, przestań być bierny tylko dopomóż swojemu szczęściu bo może okazać się ulotne a rzeczy do nienaprawienia.

Skorpion

W pracy różnie ostatnio bywało, jednak mimo wszystko zawsze jakoś z tego wychodziłeś i tym razem też tak będzie. Jednak pamiętaj, miej dystans do sytuacji bo emocje to raczej nie twój sojusznik, on więcej zaszkodzi niż pomoże. Ktoś będzie próbował skompromitować Cię bądź ostrożny i zachowaj dystans, przeczekaj a nie atakuj. W miłości, w tym miesiącu w końcu coś się wyjaśni, ten czas to czas konkretnych deklaracji i decyzji, w końcu będziesz wiedział w jakim kierunku to zmierza. Nie bój się zmian czasem to jedyna droga by być szczęśliwym.

Strzelec

Czas byś w końcu stał się niezależny czy to na działalności czy na etacie. Ta niezależność jest ci teraz bardzo potrzebna, czujesz wiatr w żaglach jednak by w pełni się rozwinąć musisz być w pełni samodzielny w swoich decyzjach. Jest ktoś kto od dawna próbuje się do Ciebie zbliżyć jednak Ty póki co nie widzisz tego tak jak by ci klapki dać na oczy. Rozejrzyj się wokół siebie bo masz koło siebie wartościową osobę, która od dawna darzy Cię uczuciem. Dla par w związku to czas zbliżenia się, to czas takiej błogiej sielanki między wami, warto to wykorzystać.

Koziorożec

Jesteś osobą ambitną, wysoko stawiasz sobie poprzeczkę jeśli na czymś bardzo ci zależy. Nadchodzący czas to dobry okres na kolejne przedsięwzięcie mimo iż pojawi się niespodziewanie, powinieneś to wykorzystać. Pochłonie Cię to bardzo i będzie trzeba w związku z tym wiele innych spraw sobie poprzekładać ale naprawdę warto się tego podjąć bo po czasie zaprocentuje to kilkakrotnie. W tym miesiącu w miłości wiele pozytywnych zmian. Samotne osoby mogą poznać kogoś z kim pójdą przez życie, dla innych będzie to tylko wakacyjna miłość.

Wodnik

Szukasz zmian w swojej sferze zawodowej. Do końca jeszcze nie wiesz czego chcesz ale wiesz że muszą być zmiany bo czujesz ze jesteś w martwym punkcie z którego czas w końcu ruszyć w jakimś konkretnym kierunku. Twoja sytuacja finansowa jest na tyle ustabilizowana, że warto brać pod uwagę różne warianty pracy. Pamiętaj też by trochę czasu poświecić swoim bliskim bo oni pomału już zapominają jak ty wyglądasz, daj trochę czasu bliskim. Będziesz też myśleć nad jakimś wyjazdem ale to raczej wyjazd za pracą na określony czas i powrót .

Ryby

W nadchodzącym miesiącu poczujesz docenienie i spokój zawodowy. Czeka Cię też mały odpoczynek. Na pieniądze w tym czasie nie powinieneś narzekać, raczej spełnią twoje oczekiwania. W miłości będziesz strać się odzyskać kogoś kogo kochasz kto jest dla ciebie ważny, jednak Ty sam wiele zniszczyłeś między wami swoim zachowaniem, musisz się bardzo postarać by te osobę odzyskać. Nie zwlekaj z tym póki Cię kocha są duże szanse na naprawienie tego. Twoje zdrowie niestety podupadnie w tym miesiącu i możesz się naprawdę źle czuć.


Horoskop przygotowała Beata Kalinowska - www.beatakalinowska.cba.pl


Horoskop runiczny - lipiec 2018


Baran

Praca - Przed Tobą dość niespokojny miesiąc jeżeli chodzi o sprawy zawodowe. Przygotuj się więc na liczne problemy, spory z szefem, ludźmi z którymi współpracujesz. Wyraźnie odnosić będziesz wrażenie że wszystko sprzysięgło się przeciwko Tobie a tym samym nic nie możesz po swojej myśli załatwić, wcielić w życie. Jeżeli spodziewasz się dodatkowych pieniędzy związanych z np. premią przygotuj się na rozczarowanie.

Finanse - Przed Tobą bardzo spokojny czas jeżeli chodzi o pieniądze i wszystko co się z nimi wiąże. Przestań ciągle inwestować w dom, sprzęty, zacznij bardziej cieszyć się swoim stanem posiadania, sprawiaj sobie więc prezenty, nie żałuj inwestowania w siebie.

Uczucia - Lipiec będzie idealnym miesiącem na poznawanie nowych ludzi, tym samym jeżeli jesteś samotny możesz się szczęśliwe zakochać, ważne jest tylko byś uwierzył w to że miłość istnieje i nie każdy spotkany przez Ciebie człowiek musi wyrządzić Ci krzywdę.

Zdrowie - Dokuczać Ci będą Twoje stawy, mięśnie, kręgosłup. Poza tym wyjątkowo często dopadać Cię będzie uporczywa, chorobliwa senność.

Wspomagający znak runiczny na lipiec dla zodiakalnych Baranów to runa Jera.


Byk

Praca - Spodziewaj się dosłownie wszystkiego jeżeli chodzi o tą sferę Twojego życia. Możesz więc wiele zyskać lub stracić w tym jak odbierana jest w pracy Twoja osoba, co więcej poczujesz się tak jakbyś grał o wszystko co może jeszcze Ci to miejsce dać, przynieść pod kątem rozwoju Twojej kariery. Bądź czujny, ostrożny i z wielką uwagą podchodź do każdego swojego ruchu w pracy.

Finanse - Zastanów się na co wydajesz swoje pieniądze, czy oby czasem nie za beztrosko do nich podchodzisz, traktując je jak zabawkę z którą nie musisz się liczyć. Pamiętaj, że Twoje traktowanie pieniędzy które przecież swoją pracą zarabiasz przekłada się na to jak przenika Cię szeroko rozumiane bogactwo.

Uczucia - Przed Tobą zmienny, niekiedy mocno napięty miesiąc jeżeli chodzi o atmosferę w Twoim związku. Trudny będzie szczególnie początek lipca, zaś w jego drugiej połowie wiele nieistotnych konfliktów się powinno wyłagodzić. Za wszelką cenę zachowuj dystans do wielu waszych wspólnych z partnerem spraw. Będzie to miesiąc wyjątkowo sprzyjający wchodzeniu przez Ciebie w barwne romanse.

Zdrowie - Bądź wyjątkowo dbający o swoje oczy, światło słoneczne będzie im bardzo szkodziło co przysparzać Ci będzie uporczywych bóli migrenowych głowy. Odezwać się też może Twoja wątroba, problemy trawienne.

Wspomagający znak runiczny na lipiec dla zodiakalnych Byków to runa Ingwaz.


Bliźnięta

Praca - Będzie to trudny, ciężki, pracowity miesiąc w Twojej pracy. Utkniesz w obowiązkach, mozolnych zadaniach, zleceniach które pozbawiać Cię będą wręcz zapału do pracy, chęci by się nim zajmować. Czas na zmiany, nic więcej nie osiągniesz w tej firmie, zacznij więc patrzeć na siebie jak na kogoś kto może zmienić swoje życie, nie ponosząc za to żadnych przy okazji negatywnych konsekwencji.

Finanse - Będziesz niespokojny jeżeli chodzi o bezpieczeństwo swoich finansów. Możesz podjąć naprawdę niekorzystne dla swojej bytowej płynności decyzje związane z wzięciem przez Ciebie zbędnego, niepotrzebnego Ci kredytu, pożyczki. Bądź czujny, z wielkim rozmysłem zarządzaj tą sferą swojego życia.

Uczucia - Lipiec będzie miesiącem konfliktów, rozstań dla osób spod tego znaku zodiaku. Wszelkie próby pojednania się z partnerem na nic się zdadzą, stąd też uwolnij się, przestań czuć się w obowiązku uporczywego ratowania swojej relacji.

Zdrowie - Będziesz bardzo zmęczony w tym miesiącu, dokuczać Ci będą zawroty, bóle głowy. Poza tym Twoje emocje, ich stabilność pozostawiać będzie wiele do życzenia, przemyśl czy potajemnie nie wkradła się do Twojego wnętrza depresja spowodowana Twoim długo trwającym przemęczeniem fizycznym.

Wspomagający znak runiczny na lipiec dla zodiakalnych Bliźniąt to runa Berkano.


Rak

Praca - Początek lipca będzie dla wszelkich Twoich zawodowych spraw bardzo trudny, a nawet dramatyczny, ponieważ okaże się iż negatywnie oceniona została Twoja praca, efektywność, umiejętności. Pamiętaj jednak że strach ma tylko wielkie oczy, jeżeli więc poczujesz się skrzywdzony taką oceną Twojej osoby, walcz o swoje racje a okazać się może iż wszystko to co złe odwróci się na Twoją korzyść.

Finanse - Będziesz wyjątkowo rozkojarzony jeżeli chodzi o ten aspekt Twojego życia, możesz więc nieustannie gubić mniejsze jak i większe sumy pieniędzy, karty bankomatowe, kredytowe. Staraj się tym samym panować nad materią, która nie toleruje spontaniczności, emocjonalności.

Uczucia - Będziesz się praktycznie każdego dnia sprzeczać ze swoim partnerem, na chwilę wypracowany przez Ciebie spokój niszczony będzie przez zupełnie nieistotne sytuacje, gesty do których dorabiać będziesz zbędną ideologię, drugie dno. Postaraj się poukładać sam ze sobą ponieważ stajesz się coraz bardziej trudną do zniesienia stroną w tym związku.

Zdrowie - Dbaj o swoje górne oraz dolne drogi oddechowe, grozi Ci też zapalenie zatok nosowych.

Wspomagający znak runiczny na lipiec dla zodiakalnych Raków to runa Berkano .


Lew

Praca - Będzie to niespokojny miesiąc w Twojej pracy, wszelkich związanych z nią sprawach, aspektach. Czeka Cię poważny, nawet groźny konflikt z osobą z Twojego bezpośredniego, zawodowego otoczenia. Jeżeli dodatkowo będzie to Twój wspólnik może dojść do zakończenia między wami współpracy, tym samym bądź ostrożny i waż każde swoje słowo. Nie spodziewaj się w tym miesiącu zawodowej przychylności losu.

Finanse - Z jednej strony nie musisz się o swoje pieniądze martwić, z drugiej czeka Cię wiele wydatków związanych z Twoimi osobistymi sprawami poprzez co trudno Ci będzie zrealizować swoje plany na których spełnienie jak zwykle zawsze bardzo czekasz.

Uczucia - Będziesz miał wyjątkowo trudny miesiąc jeżeli chodzi o Twój związek, wszelkie sprawy odnoszące się do uczuć. Cechować Cię będzie potężne rozbicie, zagubienie, nie będziesz wiedział czego chcesz od siebie, partnera. Staniesz się wyjątkowo trudny do zniesienia dla swojej drugiej połówki. Tak naprawdę zawsze chcesz grać pierwsze skrzypce w relacjach między ludzkich tym samym nie próbuj się zmuszać do zmiany sposobu bycia. Zadaj sobie pytanie czy oby na pewno stała partnerska relacja jest Tobie przeznaczona.

Zdrowie - Dbaj o swoje drogi oddechowe, płuca możesz nabawić się w ich obrębie poważnej infekcji.

Wspomagający znak runiczny na lipiec dla zodiakalnych Lwów to runa Uruz.


Panna

Praca - W Twojej pracy nic nie powinno się poważnego, nadzwyczajnego wydarzyć. Możesz więc być spokojny o to co wiąże się z tym konkretnym aspektem Twojego życia. Przemyśl jedynie czy oby na pewno cały czas masz w sobie chęć, pasję by wykonywać te konkretne zadania, zlecenia, być może czas wyjść z bezpiecznej pstrzeni zawodowej która tak naprawdę tamuje tylko Twój rozwój.

Finanse - Przed Tobą trudny finansowy czas, Twój dom i wszelkie związane z nim tematy pochłaniać będą potężne sumy pieniędzy. Spodziewaj się nawet tego że nie będzie Cię stać na wymarzony wakacyjny od dawna planowany wyjazd.

Uczucia - Lipiec będzie czasem sprzyjającym wchodzeniu przez Ciebie w nowe znajomości, które mogą dać Ci wiele radości ale niekoniecznie muszą od razu być relacją na zawsze. Nie myśl póki co o tym by właśnie dążyć do stworzenia czegoś stałego pod kątem uczuć, być może luźna, niezobowiązująca znajomość wniosła by wiele orzeźwienia do Twojego często za mocno ustabilizowanego życia.

Zdrowie - Dokuczać Ci będzie układ trawienny, krążeniowy. Dodatkowo Twoje nogi mieć będą tendencję do opuchnięć.

Wspomagający znak runiczny na lipiec dla zodiakalnych Panien to runa Dagaz.


Waga

Praca - Spokojnie zajmij się swoimi obowiązkami, pracą, po prostu nie musisz martwić się o to że coś niepożądanego zadzieje się jeżeli chodzi o Twoją zawodową pozycję, stabilizację. Unikaj jedynie dawania wiary w co niektóre plotki które słyszeć będziesz pod kątem ogólnej stabilności firmy w której pracujesz.

Finanse - Sporą część swoich pieniędzy przeznaczyć będziesz musiał na stan Twojego zdrowia konkretnie nerek i tego jak funkcjonować będzie Twój układ moczowy. Poza tym Twojemu dziecku o ile je posiadasz może przydarzyć się drobny wpadek który znów pociągnie za sobą znacznie wydatki.

Uczucia - Lipiec przyniesie wiele problemów pod kątem Twojego związku. Mieć do siebie z partnerem będziecie ciągle o wszystko dosłownie pretensje, każdy praktycznie dzień wypełniać będą między wami spory, kłótnie. Tak naprawdę odczuwasz coraz silniejsze zmęczenie tą konkretną relacją w której już tylko na siłę tkwisz, tym samym wykaż się dobrze rozumianym zdrowym rozsądkiem i podejmij odpowiedzialne decyzje odnośnie związku w którym jesteś.

Zdrowie - Będziesz często odczuwał nerwobóle, neuralgie, dodatkowo grozi Ci poważne zatrucie pokarmowe.

Wspomagający znak runiczny na lipiec dla zodiakalnych Wag to runa Uruz.


Skorpion

Praca - Niczym nie musisz się martwić jeżeli chodzi o Twoje zawodowe sprawy, realizację oraz wcielania w życie projektów nad którymi pracujesz. Możesz jedynie momentami czuć wyraźne przemęczenie, znużenie umysłowe dlatego też pomyśl i to na poważnie o dłuższym urlopie, którego co ważne sam nie miałeś ochoty do tej pory odbyć.

Finanse - Lipiec będzie jednym z bardziej udanych miesięcy jeżeli chodzi o płynność i bezpieczeństwo Twoich finansów. Postaraj się cieszyć pieniędzmi zapominając o wszelkich płatnościach, zobowiązaniach oczywiście w logicznym tego słowa znaczeniu.

Uczucia - Jeżeli tylko w minimalnym stopniu zapanujesz nad swoimi nadmiernymi emocjami, stresami będziesz mógł doświadczyć naprawdę udanych tygodni jeżeli chodzi o atmosferę związaną z Twoim związkiem. Lipiec będzie też sprzyjał poczęciu dziecka, tym samym przygotuj się że zostać możesz rodzicem, co na chwilę zburzy Twoją pewność siebie.

Zdrowie - Skoncentruj się nad swoimi drogami oddechowymi oraz wzmocnieniem ogólnej odporności organizmu.

Wspomagający znak runiczny na lipiec dla zodiakalnych Skorpionów to runa Algiz.


Strzelec

Praca - Sfera zawodowa niczym nie będzie Cię na przestrzeni lipca zaskakiwać ani pozytywnie, ani negatywnie. Zdecydowanie poczujesz letnie rozleniwienie, więc nie będziesz miał ochoty zajmować się zbyt skrupulatnie swoimi zadaniami, co oczywiście będzie dla Ciebie samego zrozumiałe ale też możesz takim podejściem do obowiązków ściągnąć na siebie bardzo poważne i przykre zawodowe konsekwencje.

Finanse - Przed Tobą miesiąc awarii domowych, dosłownie wszystko zacznie się w nim psuć dzięki czemu nie zaznasz spokoju zwłaszcza jeżeli chodzi o swoje finanse. Warto nawet będzie sprawdzić czy jakieś niepożądane energie nie zamieszkały w Twoim domu, wpływając na tak uporczywą awaryjność.

Uczucia - Będzie to miesiąc zmienny jeżeli chodzi o Twoje sprawy związane z uczuciami. Momentami więc czuć będziesz iż Twój partner jest miłością Twojego życia, tą tzw. drugą połówką. Nagle znów przenikać będzie Cię potężna do niego niechęć, zmęczenie jego osobą. Postaraj się panować nad emocjami i jeżeli zajdzie taka potrzeba odpocznij od partnera, dzięki czemu nie będziesz prowokować między wami sprzeczek, nieporozumień.

Zdrowie - Postaraj się wypoczywać w tym miesiącu, dbaj z wielką uważnością o całą sferę Twojej odporności organizmu.

Wspomagający znak runiczny na lipiec dla zodiakalnych Strzelców to runa Laguz.


Koziorożec

Praca - Zastanów się czy oby Twoja praca nie stała się Twoim na własne z resztą życzenie przekleństwem, poprzez co zaczynasz zupełnie zatracać się w tym co na dzień zawodowo robisz. Czas na zamiany i to daleko idące jeżeli chodzi o ten aspekt Twojego życia.

Finanse - Jakaś kobieta nawet dość blisko z Tobą związana wyraźnie zazdrości Ci stanu posiadania, zasobności portfela. Jeżeli więc zaczynasz tracić bez uzasadnienia finansową płynność może być to właśnie z jej powodu. Przed Tobą niestabilny miesiąc pod kątem materialnym, przygotuj się na częste, liczne i nagłe wydatki.

Uczucia - Tak naprawdę nie ma Tobie, Twoim sercu życia, tego czegoś co pozwoliło by Ci coś poczuć w pełni, z całą mocą. Za wszelką cenę, nawet wbrew sobie staraj się być spontaniczny uczuciowo, emocjonalnie a jak na zawołanie zmieni się Twoja cała atmosfera w związku.

Zdrowie - Twój kręgosłup, układ krążenia, trawienia jest mocno osłabiony, zaczyna też osłabiać się praca Twojego serca tym samym zapamiętaj wręcz że musisz zacząć dbać o siebie.

Wspomagający znak runiczny na lipiec dla zodiakalnych Koziorożców to runa Hagalaz.


Wodnik

Praca - Postaraj się z wszelkich swoich sił wkładać w Twoje zawodowe sprawy, obowiązki jak najwięcej spokoju, dokładności, skrupulatności. Nie wskazane będzie siłowe popychanie pewnych spraw do przodu jak i ich celowe opóźnianie tak byś mógł pozornie zyskać na czasie. Bądź po prostu sumienny, cierpliwy a wszystko będzie w tym aspekcie Twojego życia dobrze.

Finanse - Jeżeli wykazywać się będziesz naiwnością, łatwowiernością czeka Cię jeden z trudniejszych miesięcy jeżeli chodzi o Twoją płynność finansową. Masz przy sobie kobietę o jasnych włosach która zazdrości Ci Twojego stanu posiadania poza tym może ona i to uparcie chcieć wyciągnąć od Ciebie znaczną sumę pieniędzy.

Uczucia - Lipiec będzie miesiącem rozstań dla wielu osób spod tego znaku zodiaku. Dodatkowo mieć będziesz wrażenie iż do Twojej relacji wdarło się letnie, wakacyjne rozleniwienie, stagnacja, dzięki czemu przebywanie przy partnerze kosztować Cię może wiele wysiłku, energii.

Zdrowie - Będziesz wyjątkowo osłabiony w czasie najbliższych czterech tygodni. Pogoda za oknem dawać się Ci będzie we znaki a szczególnie Twojemu układowi krążenia, tym samym unikaj wszelkiego większego wysiłku fizycznego.

Wspomagający znak runiczny na czerwiec dla zodiakalnych Wodników to runa Fehu.


Ryby

Praca - Wiele uda się Ci załatwić jeżeli chodzi o ważne dla Twojej dalszej kariery sprawy, tematy. Bez najmniejszych obaw więc przeprowadzaj rozmowy z szefem, domagaj się wręcz podwyżki, awansu, ponieważ Twoja siła przebicia, kreatywność całościowo i naprawdę szybko odmienią nieco zastałą Twoją zawodową przestrzeń.

Finanse - Ktoś z grona Twoich najbliższych wyraźnie oraz z pełną premedytacją wyciąga od Ciebie pieniądze. Czas przestać się kierować emocjami, niekiedy Twoją wybujałą wrażliwością i postawić tym samym granice których konsekwentnie nie pozwól w sprawach finansów innym przekroczyć.

Uczucia - Jeżeli jesteś samotną Rybą możesz nagle, zupełnie o tym nie myśląc się zakochać, ważne wówczas będzie byś nie stracił głowy, ponieważ to Twoje wielkie zakochanie okazać się może tylko zauroczeniem, które wyraźnie może po czasie zburzyć Twoje poczucie godności.

Zdrowie - Dokuczać Ci będą Twoje stawy kolanowe, oraz całe nogi które mieć będą tendencję do opuchnięć, ociężałości. Warto też byś sprawdził poziom cholesterolu, gdyż Twoje żyły stają się coraz bardziej za ciasne.

Wspomagający znak runiczny na lipiec dla zodiakalnych Ryb to runa Eihwaz.Horoskop przygotował Runista Arkadiusz - www.runistaarkadiusz.pl